Sizi Geleceğe Hazırlayan Eğitimler: Uzman Kariyer Eğitim Kurumları

0
479
görüntülenme
Sizi Geleceğe Hazırlayan Eğitimler: Uzman Kariyer Eğitim Kurumları
Sizi Geleceğe Hazırlayan Eğitimler: Uzman Kariyer Eğitim Kurumları

KPSS yarışına katılan adayların her geçen yıl artış göstermektedir. Bu yarışta ipi önde göğüslemenize yardımcı olmak ve istediğiniz, hayallerini kurduğunuz işe kavuşmanızı kolaylaştırmak için burada bulunmaktayız. Binlerce aday arasından hayalini kurduğunuz kuruma yerleşmek için çok çalışmak ve bu sınavın püf noktalarını da iyi bilmek gerekmektedir. Yılların verdiği tecrübe ile KPSS adaylarının yoluna tuttuğumuz ışık bu sınavda başarı oranımızı yükselten en önemli faktördür. KPSS A grubu, B grubu ve Öğretmen adayları için KPSS kursu, rehberlik hizmetlerimiz ve yayınlarımız ile çıktıkları bu yolda onları yalnız bırakmıyoruz.

Akademik kariyer hedefi olan ve hayatını öğrenmeye, öğretmeye, araştırmaya adamak isteyenlerin aşması gereken en zorlu hedeflerden ilki ALES’dir. Uzman Kariyer Eğitim Kurumları olarak ALES kursu ile, akademik kariyer yapmak isteyen, yüksek lisans, doktora hedefi olan öğrencilerin hedeflerine ulaşmasını sağlamak ve bu yolda onlara öncülük etmek, yol göstermek için burada bulunmaktayız. Zorlu bir sınav olan ALES için hafta içi ve hafta sonu kurs seçeneklerimiz ile hizmet vermekteyiz. Sınav rehberliği ve danışmanlığı, deneme sınavları, örnek sorular, konu anlatımlı yayınlarımız ile ALES sınavında da öğrencilerin yanındayız. Farklı soru stilleri ve geniş soru havuzu ile ALES sınavında Uzman Kariyer Eğitim Kurumları ile başarı garanti.

Önlisans mezunlarının lisans tamamlama şansı elde edebilmek için zorlu bir sınav ile mücadele etmeleri gerekmektedir. Bu zorlu sınavda tek başınıza olmadığınızı bilmenizi isteriz. Ancak DGS’de başarılı olmak istiyor iseniz bu sınavda başarısını kanıtlamış olan DGS kursu ile ister hafta sonlarında dilerseniz de hafta içlerinde katılım olanağı bulunmaktadır.

Uzman Kariyer Eğitim Kurumları, İstanbul’da 4 farklı şubesi ile İzmir’de bulunan şubemizde kaliteli kadrosu ile KPSS, DGS ve ALES sınavlarında hazırlık aşamasında ve gerek duyduğunuz danışmanlık aşamalarında yanınızda. Uygun fiyatlar, size uygun kurs saati seçenekleri ve başarı garantisi ile kursiyerlere başarının kapılarının ardına kadar açılmasını sağlamayı amaç edinmiştir. İyi bir kariyer hedefiniz varsa hedefinize ulaşmak için daha sağlam adımlar atmak istiyorsanız Uzman Kariyer Eğitim Kurumları olarak bu yolda sizinle birlikteyiz.

Paylaş

1 Yorum

Bir Cevap Yazın