Yıldırım Memişoğlu Kimdir?

0
1500
görüntülenme
Yıldırım Memişoğlu Kimdir?
Yıldırım Memişoğlu Kimdir?

Yıldırım Memişoğlu, birçoğumuzun rol aldığı jilet reklamındaki tiplemesi olan Ali Desidero ile tanıdığımız başarılı oyuncudur. Uzun zamandan beri ekranlarda yer almayan Yıldırım Memişoğlu, Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde bir gözü kanlı mafya babasını canlandırarak izleyiciler ile tekrardan buluştu. Kendisinin büyük sempati kazandığını gören yapımcılar kendisine çok sayıda teklif götürdü ve gelen teklifleri değerlendiren oyuncu son olarak Kertenkele dizisinde rol aldı.

Yıldırım Memişoğlu, bir dönemin en meşhur reklamlarından birisi olan jilet reklamında Ali Desidero karakterini canlandırması ile bilinen bir kişidir. “Haydi hayırlı tıraşlar” sözünü hilet reklamında kullandıktan sonra gönüllere taht kuran Ali Desidero Kurt Vadisi Pusu dizisinde kötü bir adamı canlandırması ile tekrardan Ali Desidero rüzgarının esmesine vesile oldu. Yıldırım Memişoğlu 1973 senesinde İstanbul ilinde hayata merhaba demiştir. Yazımızın devamından Yıldırım Memişoğlu çalışmaları hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Son olarak Kertenkele dizisinde canlandırdığı rol ile izleyici karşısına çıkan oyuncuya meslek hayatında başarılar dileriz.

Yıldırım Memişoğlu Rol Aldığı Projeler

  • Hayatımın Kadınısın
  • Kutsal Damacana
  • Ateş ve Barut
  • No Ofsayt
  • Kirli Beyaz

Yıldırım Memişoğlu kimdir konusunda sizlerde bildiklerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz. Ünlü oyuncunun hayranı olan kişiler twitter.com/ymemisoglu bağlantısından ünlü oyuncuyu takip listelerine ekleyebilirler. Uzun zaman aradan sonra izleyici ile tekrardan buluşan oyuncunun tekrardan bu kadar ekranlara ara vermesini beklememekteyiz.

  Kaşgarlı Mahmut Ve Divanü Lügati't Türk
Paylaş

1 Yorum

Bir Cevap Yazın