Uzmanlık Alanına Göre Avukat Seçimi

0
88
görüntülenme
Uzmanlık Alanına Göre Avukat Seçimi
Uzmanlık Alanına Göre Avukat Seçimi

Kocaeli ili içerisinde faaliyet gösteren Hukuk Büromuz Kocaeli ili içerisindeki tüm vatandaşlarımızın tüm Türkiye’de gerçekleşecek hukuki işlemleri veya şehir dışındaki veya yurt dışındaki vatandaşlarımızın Kocaeli’ndeki hukuki işlemlerini yürütmekteyiz. Her konuda kendi içinde uzmanlaşmış Kocaeli avukat kadromuz ile her türlü hukuki işlemlerinize en iyi şekilde cevap vermeye çalışmaktayız.

Kurulduğumuz günden buyana tüm Avukatlarımız ile müvekkillerimizin memnuniyeti birinci önceliğimizdir. Bütün bilgi ve tecrübemizi müvekkillerimiz için kullanmaktayız.

Danışma işlemlerinizde de kesinlikle aracız olmaksızın direkt olarak konunun uzmanı Avukatlarımız ile direkt yüz yüze görüşerek en kısa yoldan en iyi sonuca ulaşmaya çalışmaktayız.

Uzmanlık Alanlarımız

Bilişim Hukuku

Son günlerde dünyada ve Türkiye’de artan kişisel bilgilerin saklanması ile ilgili ihlaller artmaktadır. Bu sebep ile bu konuda dava sayısı da artmaktadır. Bu konularda hem danışmanlık hem de tava takiplerinizi yaptırabilirsiniz.

İş ve İşçi Hakları

T.C 4857 sayılı İş Kanunu’nda yer alan tanıma göre Bir iş sözleşmesi gösterilerek çalışan bir kişiye işçi denir. Bu iş sözleşmesi ile işçi ve işveren tarafları oluşmuştur. Bu sözleşme ile her iki tarafın belirli yükümlülükleri başlamıştır. İşte bu yükümlülüklerin aksadığı durumlarda sizlere danışmanlık yapmaya hazırız.

İcra ve İflas Hukuku

Alacaklı ve borçlu arasındaki ilişkiden kaynaklanan her türlü problemin İcra İflas Kanununa göre takibi ve danışmanlığı için Hukuk büromuz ile temasa geçebilirsiniz.

Boşanma

Evliliklerin başladığı gün gibi gitmediği durumlarda taraflar yasal olarak evliliklerini bitirmek isteyebilirler. Boşanma sürecinde çok farklı durumlar ile karşılaşabilirsiniz.

Yurt dışında olabilirsiniz Türkiye’de boşanmak durumunda olabilirsiniz.

Boşanma durumunda mallarınızın paylaşımı söz konusun olabilir.

Boşandığınızda nafaka almak durumunda olabilirsiniz. Boşanma durumunda çocuk ile ilgili velayetin kimde kalacağı konusunda çözüm arayabilirsiniz.

Şiddet gördüğünüz için boşanmak isteyebilirsiniz. Bu durumda haklarınız savunmak isteyebilirsiniz. İşte bu konularda kocaeli avukatları arasında en iyi uzman kadromuz sizleri haklarını en iyi şekilde koruyacaktır.

Arabuluculuk Hizmetleri

Türkiye’de yeni kurgulanan ve işlemeye başlayan ancak dünyada yıllardır devam eden bu sistem için eğitim alıp, arabuluculuk sertifikasına sahip Avukatlarımız tarafların uyuşmazlıklarını anlayarak, hukuk sürecine girmeden nasıl çözüleceği konusunda destek vermektedir.

İşte bu uzmanlıklarımızda en iyi Kocaeli avukatı hizmetleri vermekteyiz.

Paylaş

Bir Cevap Yazın