Sweat Tasarımları

0
282
görüntülenme
Sweat Tasarımları
Sweat Tasarımları

Sweatgünümüzde gençlerin en çok tercih ettiği kazaklardan bir tanesidir. Çok rahat kullanıma sahip olduğundan dolayı, ev içerisinde, dışarıda çeşitli kombinler ile birleştirilerek moda haline gelmiştir. Birçok modeli ve çeşidi bulunur. Genellikle kot pantolonlar ile daha güzel bir hale getirilir. Spor giyim sevenler için vazgeçilmez bir giyim tarzıdır. Sabah sporlarında terlendiği için hem kalın hem de ince modelleri bulunduğundan ya da fermuarlı ya da fermuarsız şekilleri göz önüne alınarak tercih edilir.

Sweat Modelleri Nelerdir?

Sweat, birçok modele sahiptir. Renkleri ile boyun kısmı v yaka ya da yuvarlak yaka olarak, fermuarlı modeller, fermuarsız modeller ile çeşitliliği sağlanıyor. Şuan günümüzde çeşitli çizgi film karakterleri ile desenleri ile moda olan sweatler, ayrıca çift kombini ile de günümüzde satılır.

Mevsime Özel Sweat

Sweat, genelde kazak olarak bilinse de bir anlamı daha bulunur. Terlemek anlamına da gelen sweat, ağır iş görmek olarak da isimlendirilir. https://www.tiffanytomato.com.tr/sweat/ bu adresten sweat modellerine ve seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Paylaş

Bir Cevap Yazın