Özel Samsung Servis Telefonu: 444 78 56

0
123
görüntülenme

Samsung bir dünya markası olarak bilinen oldukça kaliteli bir markadır. Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ya da televizyon gibi pek çok ürünün üreticiliğini üstlenen Samsung, başarısını da kısa vadede kanıtlamayı başarmış olan markalar arasında yerini çoktan almıştır. Uzun yıllardır sektörde varlığını sürdüren Samsung tüm teknolojik aletlerde de profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Ancak ne olursa olsun her teknolojik alet gibi Samsung marka ürünler de yeri geldiğinde arıza verebilmektedir.

Samsung servis ise İstanbul genelinde Samsung marka buzdolabı, televizyon, bulaşık makinesi ya da çamaşır makinesi gibi ürünlerin bakımı ve onarımı için faaliyet göstermektedir.

Nasıl Hizmet Alabilirim?

Kısa vadede hizmet veren ve müşterilerin sorunlarını çözmeye odaklı çalışmasını sürdüren Samsung servis prensipli ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Müşteriler 444 78 56 nolu telefon numarası aracılığı ile Samsung servisine ulaşım sağlayabilmekte ve müşteri hizmetleri yetkilileri aracılığı ile randevu talebinde bulunabilmektedir. Samsung servis müşteri hizmetleri yetkilileri talep edilen servis için uygun olan zamanında teknik servis ekibinin yönlendirmektedir.
Özel bir servis olan Samsung servis bir yıl parça ve işçilik garantisi sunarak müşteri memnuniyetini daha da arttırmaktadır. Uzun yıllardır sektörde varlığını koruyan ve İstanbul genelinde çok kaliteli bir hizmet sunan Samsung servis tüm müşteriler tarafından da verilmektedir. Müşteriler bu firmadan çok rahat ve kuşkusuz bir şekilde hizmet alabilmekte ve istedikleri ürünlerin onarımını da sağlamaktadır.

  Kadıköy Demirdöküm Kombi Servisi
Paylaş

Bir Cevap Yazın