Özel Electrolux Servis Noktası: 444 78 56

0
205
görüntülenme

Electrolux markası ev hanımları için en kaliteli ve pratik küçük ev aletlerinin üretimini sağlamaktadır. Dünya genelinde bilinen ve oldukça kaliteli hizmet veren Electrolux ürünleri ile müşterilerine de memnun etmektedir. Aynı zamanda kaliteli modellerin üretiminde de desteği büyük olan Electrolux markası dünyanın her noktasından kullanıcılara da sahiptir. Elbette pek çok dünya markasında olduğu gibi Electrolux marka buzdolabı çamaşır makinesi ya da süpürgelerde de belli arızalar oluşabilmektedir.

Arızalar meydana geldiğinde ise İstanbul genelinde oturan Electrolux kullanıcıları kendilerine servis aramakta ancak bulamamaktadır.

Nasıl Hizmet Alabilirim?

Electrolux Servis İstanbul genelinde bakım ve onarım sağlayan, aynı zamanda kaliteli hizmet prensibi ile müşteri odaklı çalışan firmalardan biridir. Müşteriler Electrolux servis ile iletişime geçerek randevu talebi oluşturmakta ve bakım ya da onarımların yapılabilmesi için teknik ekip talebi oluşturabilmektedir.

Müşteriler 444 78 56 nolu telefon numarası aracılığı ile müşteri hizmetleri yetkilileri ile iletişime geçip gerekli bilgileri verdikleri takdirde yine yetkililer kısa vadede müşterilere dönüş sağlamaktadır. Ürünlerin bulunduğu adrese Electrolux servis tarafından kısa vadede bir teknik ekip gönderilmekte ve bakım onarım işlemlerine başlanmaktadır. Buzdolabı, süpürge ya da çamaşır makinesi gibi Electrolux ürünleri adreste onarılabileceği gibi adres dışında da onarım için gerekli görülebilmektedir.

Müşteri odaklı çalışan ve müşteri memnuniyetini ilke olarak benimseyen Electrolux servis, İstanbul genelindeki kullanıcılara hitap etmekte ve özel servisi niteliği taşımaktadır. Aynı zamanda firma işçilik ve yedek parça konusunda da bir yıl garanti hizmeti vermektedir.

Website: Electrolux-servis.co

  LG Teknik Servis İzmir'de Hizmetinizde
Paylaş

1 Yorum

Bir Cevap Yazın