Bioxcin Quantum Serisinin Tüm Sırları

0
395
görüntülenme
Bioxcin Quantum Serisinin Tüm Sırları
Bioxcin Quantum Serisinin Tüm Sırları

Bioxcin Quantum serisi, ilk kullanımdan itibaren etki edeceği iddiasıyla üretilip piyasaya sürülmüş bir üründür. Yüzde yüz yerli bir şirket olan Biota Laboratuarlarında geliştirilmiştir. Bioxcin Quantum serisi, 8 farklı ürün çeşidi ile birçok soruna çözüm bulmayı amaçlamaktadır.

BİOXCİN QUANTUM SERİSİ VE İŞLEVLERİ

Bioxcin Quantum Kuru ve Normal Saçlar İçin Şampuan

Bu şampuan kuru ve normal saçlar için özel olarak tasarlanmıştır. Havadaki nemi çekerek saç tellerinde hapseder. Böylece kuru ve normal saçların daha fazla neme kavuşmasına yardımcı olur. Aynı zamanda da saç tellerindeki ve saç derisindeki nemin dengelenmesini sağlar.

Bioxcin Quantum Yağlı Saçlar İçin Şampuan

Yağlı saçlar için özel olarak üretilmiştir. Saç tellerindeki ve saç derisindeki fazla yağın dengelenmesine yardımcı olur. İçerisindeki etken maddeler sayesinde saçtaki fazla yağın azaltılmasına yardım eder ve saçtaki yağ ve nem dengesini kurar.

Bioxcin Quantum Hassas Saçlar İçin Şampuan

SLS ve boya içermez. Hassas saç derisine uygun olacak şekilde formülü geliştirilmiştir. Bu formül sayesinde saç derisinin yatışmasına ve cildin rahatlanmasına yardımcı olur. pH değeri hassas saç derisine uygundur. Yıkama sonrası saçlarda oluşabilecek karışıklıkları açma özelliğine sahiptir. Saçlarına yumuşaklık kazandırır.

Bioxcin Quantum Dubble Effect Şampuan

Bioxcin Quantum Dubble Effect şampuan, çift etkili özelliğe sahiptir. Hem kepek problemlerini ortadan kaldırır hem de saç dökülmesi sorununu çözer. Formülünde Biocomplex B11 bulunmaktadır. Bu B11 vitamini sayesinde, saçlarda oluşan dökülmeleri durdurmaya yardımcı olur. Ayrıca içerisinde bulunan Octopirox aktif maddesi ile de kepeğe karşı savaşır. Düzenli kullanımda saç dökülmesi ve kepek sorununu ortadan kaldırabilecek güce sahiptir.

Bioxcin Quantum Sağlıklı Uzama Şampuanı

Bu şampuanın içerisinde patenti alınmış, sarmaşık bitkisi özü bulunmaktadır. Bu bitki özü sayesinde saçları besleyerek güçlendirir ve böylece sağlıklı bir şekilde uzamalarını sağlar.

Bioxcin Quantum Siyah Sarımsaklı Şampuan

İçeriğinde bulunan yüzde yüz siyah sarımsak ekstresi ile saça bakım yapar, hacim ve canlılık kazandırır. Aynı zamanda parlaklık kazandırır. İçerisinde bulunan complex B11 sayesinde dökülmeleri de engeller.

Bioxcin Quantum Serum

Şampuandan daha etkili etken maddeler kullanılarak üretilen bir üründür. Dolayısıyla şampuandan beklediğiniz etkileri daha kısa sürede gösterebilme özelliğine sahiptir.

Bioxcin Quantum Serisi Kaş ve Kirpik Serumu

İçeriğindeki patentli bileşenler sayesinde kaş ve kirpikleri besleyerek daha canlı ve yoğun bir görüntüye sahip olmalarını sağlar. Sarmaşık bitkisi özü ve complex B11 sayesinde kirpik ve kaşların güçlenmesini sağlar, dökülmelerini önler.

Paylaş

Bir Cevap Yazın