Maskara Kullanımı

0
438
görüntülenme
Maskara Kullanımı
Maskara Kullanımı

Bir makyajı tamamlayan en önemli kısım maskara sürme işlemidir. Maskarasız bir göz makyajı eksik ve sönük olacaktır. Özellikle gece makyajında gözlerinizin güzelliğini vurgulamak istiyorsanız maskara uygulamayı ihmal etmeyin. Her kirpik yapısına özel  olarak üretilmiş maskara çeşitleri vardır. Siz kirpiklerinizde hangi etkiyi görmek istiyorsanız ona uygun bir rimel tercih etmelisiniz. Rimelinizin etkisini artırmak için kirpik kıvırma aletini kullanmayı tercih edebilirsiniz. Rimel uygulamadan önce yumuşak hareketler ile kirpiklerinizi kıvırıp, daha sonra da rimelinizi bir ya da iki kat sürün.

Kirpikleri Tek Tek Ayıran Maskara Markaları

Birçok kadının tercihi tek tek ayrılmış ve uzun kirpiklerden yanadır. Bunun için de Maskara seçimi yaparken, silikon fırçalı maskaraları kullanmalısınız. Kıl fırçalar çoğunlukla kirpiklerinize hacim verir, uzatmaz. Siz hem hacimli hem de tek tek ayrılmış, uzun kirpikler istiyorsanız iki farklı maskara ya da çift etkili maskaraları tercih edebilirsiniz.

Farklı renklerde maskara için https://www.cosmetica.com.tr/maskara/  adresini ziyaret edebilirsiniz. Sitede maskara harici makyaj malzemeleri de bulunuyor, ihtiyacınız olan ürünleri satın alabilirsiniz.

Paylaş

1 Yorum

Bir Cevap Yazın