Kusursuz Bir Vakum Gücü: Ultra Sessiz Arnica Elektrik Süpürgesi

0
835
görüntülenme

En sessiz elektrik süpürgesi, yaşam alanlarında ihtiyaç duyulan en önemli temizlik gereçlerinden biri olarak görülüyor. Ancak, bilindiği üzere elektrik süpürgesi modelleri bir süre sonra vakum gücünü kaybedebiliyor. Bu nedenle temizlik konusunda başarısını kaybedip yeterli verimi sağlayamıyor. Bu tarz bir sorunla karşılaşmamak için Cyclone Max teknolojisiyle üretilmiş, vakum gücü kuvvetli Arnica elektrik süpürgesi modellerini tercih edebilirsiniz. Güçlü ve dayanıklı çekiş gücü, sessiz performans, torbasız kullanım deneyimi, evinizin her alanı için özel başlık modelleri ve ödüllü tasarımlar… Bu özelliklerin her biri Arnica elektrikli süpürge modellerinde mevcut. Artık evinizin temizliğini keyifle yapabilir, dokunduğunuz her yeri derinlemesine temizleyebilirsiniz.

Arnica Terra Serisi: 11 Metre Kablo Uzunluğu

LED gösterge paneli ile torba doluluk oranını gösteren özel tasarım Arnica Terra, Arnica’nın premium ürünleri arasında baş köşede yer alıyor. En sessiz elektrik süpürgesi modellerden biri olan Terra, 4,5 litrelik büyük toz haznesiyle 8 kademeli filtreleme yapabiliyor. 1600 W motor gücüyle ortaya harika bir iş çıkaran Arnica Terra, elektrikli süpürgeler arasında en iyi tasarruf etiketi kabul edilen D sınıfı etikete de sahip. 11 metrelik uzun kablosu sayesinde ise sürekli priz değişimi yapmanıza gerek kalmıyor. Eğer rose altın, metalik gri gibi renkleri seviyorsanız, Arnica Mila elektrik süpürgesi serisine de göz atabilirsiniz. Cyclone Max teknolojisi, çıkarılabilir toz haznesi, yıkanabilir filtre gibi özellikleri bulunan Arnica Mila serisi, çalışırken yalnızca 74 dB ses çıkarıyor. Böylece günün her saatinde, gürültü rahatsızlığı yaşamadan temizlik yapmak kolaylaşıyor.

Arnica Pika Serisi ile Daha Kolay Temizlik

Enerji tasarrufunda çığır açan Arnica Pika elektrikli süpürge modelleri, AAA sınıfı enerji etiketleriyle bütçenizi koruyor. Pika serisi elektrik süpürgesi, 750 W motor gücü sayesinde zeminleri tozlardan arındırıyor. Halılarınızın derinlerinde biriken tozları ve tüyleri dahi çekebilen Arnica Pika serisi süpürge başlıkları, halılarınızın daha kabarık görünmesine de yardımcı oluyor. Kırmızı, mor gibi canlı renklerle donatılan Arnica Pika elektrik süpürgesi çeşitleri, hafif yapısıyla yorulmadan temizlik yapma imkanı veriyor.

Torbasız elektrikli süpürge modeli Pika’nın, çıkarılabilir toz haznesi ile torba değişimi tarih oluyor. Pika serisinin toz haznesi 2,5 litrelik olduğundan uzun vadede doluyor, sürekli hazne temizliği yapmanıza da gerek kalmıyor. Toz haznenin üzerinde bulunan tuşa basarak çıkarabilir, hazneyi kavrama bölümünden kaldırarak kolayca boşaltıp yerine takabilirsiniz. Toz haznesinin üzerinde bulunan emniyet kilidi de oldukça kullanışlı bir çözüm. Emniyet kilidini aktifleştirdiğinizde, en sessiz elektrik süpürgesi dik konumda taşınabiliyor. Emniyet kilidi sayesinde ise tozlar etrafa dağılmıyor.

Elektronik Emiş Gücü, Sağlam Aksesuarlar ve Cyclone Max Teknolojisi

Pika elektrik süpürgesi serisinin en önemli özelliklerinden biri de elektronik emiş gücü ayarına sahip olması. Bu ayar sayesinde süpürgenizin emiş gücünü düşük seviyede ya da yüksek seviyede kullanabilirsiniz. Özel temizlik uçları, eşyalarınızın her biri için özel parçalar sunuyor. Perdeleriniz için perde fırçası, koltuk köşeleri için koltuk temizleme aparatı, ulaşamadığınız yerler için dar uçlu boru tasarımı, böylece en sessiz elektrik süpürgesi ile temizlik yapmak oldukça basit bir hale geliyor. Cyclone Max teknolojisi tüm tozları ve kirleri %99.9’a kadar hapsediyor. Özellikle tozlara karşı hassas ve alerjik bünyesi olanlar, astım gibi solunum rahatsızlıkları yaşayanlar için Pika serisi harika bir seçim olabilir. Su filtreli süpürge modelleriyle ilgileniyorsanız Arnica Bora serisine göz atabilirsiniz.

Yıkanabilir Filtre, Otomatik Kablo Sarıcı Deneyimi

Kablo uzunluğu 5 metre olan Arnica Pika, size kolaylık sağlıyor. Ayakla kontrol edilebilen kablo sarıcı düğmesi, kablo için eğilmenize gerek kalmadan, saniyeler içerisinde kablo saklama haznesine çekiyor. Ergonomik tasarımı sayesinde kolayca her yere sığabiliyor. İşiniz bittiğinde Pika torbasız elektrik süpürgesi modelini dolap içerisinde dahi saklayabilirsiniz. Üstelik yıkanabilir filtresi sayesinde emiş gücü hiçbir zaman azalmıyor. Makinenizin filtresi kirlendiğinde yıkayarak ilk gün sahip olduğu performansını uzun yıllar koruyabilirsiniz.

Dikey elektrikli süpürge modelleri için Klik Klak, Merlin serisi, Tria serisi, Süpürgeç serisi elektrik süpürgesi modellerini inceleyebilirsiniz. Arnica elektrikli süpürge fiyatları her bütçeye uygun model tasarımları sunuyor. Modeller arasında karşılaştırma yaparak ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun ürünü anında bulabilirsiniz. Arnica en sessiz elektrik süpürgesi ile temizlik anlayışına yeni bir soluk kazandırabilirsiniz.

Paylaş

1 Yorum

Bir Cevap Yazın