Kaş Günlük Daire ve Villa Kiralama Fırsatı

0
703
görüntülenme
Kaş Günlük Daire ve Villa Kiralama Fırsatı
Kaş Günlük Daire ve Villa Kiralama Fırsatı

Kaş’ta günlük kiralama ihtiyacını karşılamak isteyen aile ve arkadaş gruplarının öncelikli tercihi olmayı başaran Fidorento.com, güvenilir ve güler yüzlü hizmeti ile 10 yılı aşkın bir süredir binlerce kişiye ev sahipliği yapıyor. Tüm ihtiyaçlarının eksiksiz bir şekilde karşılandığı, rahat bir tatil planı yapmak isteyen kişiler için Fidayit Ergül tarafından kurulan Fidorento, kendi bünyesinde bulunan günlük olarak kiraya vermiş oldukları villa ve dairelerinde konaklamak isteyen misafirlerinin ihtiyaçlarına yönelik dizayn edilmesine öncelik veriyor. Konaklama hizmeti alan misafirlerin ihtiyaç ve taleplerine kısa sürede yanıt veren ekip, ekstra hizmetleriyle tüm eksiklikleri kısa sürede gideriyor.

Kaş’ta Günlük Daire ve Villa Kiralama

Turizm sektörünün en popüler bölgelerinden birisi haline gelen Antalya’nın Kaş bölgesi, tatil yapmak isteyen kişilerin otel ortamından sıkılmasıyla birlikte villa ve daire kiralama yöntemine ilgi göstermesine yol açmış durumda. Tatilcilerin zevk ve isteklerinin hızlı bir değişim göstermesiyle tatil evlerinin yetersizliği fiyatları büyük oranda artırmış olsa da son yıllarda Fidorento yapmış olduğu geniş çaplı yatırımlar sayesinde bu fiyatları büyük ölçüde aşağıya çekere, otellerden çok daha uygun bir fiyata daire, kişiye özel villa kiralama fırsatlarına kadar indirgemeyi başarmış durumda.

Tatil yapmak, ailesi ya da arkadaşlarıyla eğlenceli vakitler geçirmek isteyen kişiler için kaş kiralık daire hizmeti veren kurum, çevrimiçi sistemi sayesinde dilediğiniz zaman internet sitesi üzerinden online ödeme imkanıyla birlikte ödemenizi yaparak dairenizi seçmenize imkan tanıyor. Kiralama işlemini tamamladığınız & rezervasyon yaptığınız dairenize belirlemiş olduğunuz tarihte gelebilir, nasıl ulaşım sağlayacağınız konusunda FidoRento ekibiyle 7/24 iletişim halinde olarak yönlendirmeler alabilirsiniz. Dairenizin kapısına gelmenizle birlikte ekipten bir yetkili sizi karşılayarak rezervasyon süreniz boyunca evin sizin kullanımınıza tahsil edildiğini belirterek anahtarınızı teslim ediyor. Kaş tatil planınız sırasında herhangi bir problemle karşılaşmanız, ihtiyacınız bulunması halinde deneyimli ekip arkadaşlarıyla nasıl iletişim kurabileceğinizi aktarmanın yanı sıra Kaş ve çevresi hakkında kısa bir bilgi sunmayı da ihmal etmiyor.

Ek Hizmetler ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kaş tatil planınızı yaptınız ve kiralamış olduğunuz daire ya da villada tatiliniz keyfini çıkarırken zaman zaman ekstra ihtiyaçlarınız olabilir. Örneğin tatilinizi yapacağınız daire ya da villaya ulaşım konusunda sorun yaşıyorsanız FidoRento tarafından sunulan servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra uzun süren konaklama sürelerinde dairenizin temizlenmeye ihtiyacı olabilir. Bunun içinde ara temizlik hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bunlara ek olarak dolabınızda yer alan yiyecek ve içeceklerin azalmasıyla birlikte ne yiyeceğim sorusuna bir çözüm olarak yine Fidorento ekibinden ek hizmet dahilinde dolabınızı doldurmalarını isteyebilirsiniz.

Kaş kiralık villa seçiminizi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı ufak detaylarda bulunmuyor değil. Kaş tatil planınızı yaparken amatör bir kiralama şirketinden yapacağınız rezervasyon işlemleri sonucunda hayalini kurduğunuz tatili yapmaktan ziyade sorunlarla baş etmek için çabalayabilirsiniz. Bunun yerine Fidorento yaşanabilecek her türlü krize karşı hazırlıklı olarak tüm hizmetlerini maksimum titizlikle hazırlayarak gerekli tüm detayları misafirleriyle paylaşmakta. Kiralayacağınız daire ya da villanın sahip olduğu tüm olanaklar ve konaklama seçenekleri hakkında internet siteleri üzerinde eksiksiz ve detaylı bilgiler sunarak planınızı buna göre yapmanızı sağlıyor.

Paylaş

1 Yorum

Bir Cevap Yazın