İtalyan Kesim Spor Takım Elbise Modelleri | www.efor.com.tr

0
390
görüntülenme
İtalyan Kesim Spor Takım Elbise Modelleri
İtalyan Kesim Spor Takım Elbise Modelleri

Erkek Giyim

Erkek giyim denilince hiç kuşkusuz ilk akla gelen takım elbiselerdir. İş hayatı, davetler, düğün ve türlü organizasyonlarda şık ve ciddi bir görünüm sağlaması açısından vazgeçilmezlerdendir. Erkek giyimde beylerin iş ortamı, iş sonrası katılacakları davetler ve sosyal yaşamı gün içerisinde giyilecek kıyafetlerinin belirlenmesinde önem taşır. Koşuşturmalı iş hayatı çoğu zaman iş sonrası bir buluşma için kıyafet değişim vaktini sunamayabilir.

Böyle zamanlarda pratiklik önem taşır. Takım elbise seçimlerinde spor çizgilere yönelmeleri muhtemeldir. Bilhassa yaşı genç olan ya da fiziğine güvenen kendini genç hisseden beyler de aynı şekilde spor takım elbiselere yönelirler. Kişinin karakteri de kıyafet seçiminde önemlidir. Hareketli bir yaşam tarzı olan genç ve fit gençlerin seçimi pek tabii ki spor kesim olduğu gibi ağırbaşlı ve işyerlerindeki pozisyonları gereği daha geleneksel olmaları gereken beylerin seçimi de klasik kesimli takım elbiseler olmalıdır.

Spor Takım Elbise

Uygun seçilmiş bir takım elbisenin içine giyilecek gömlek, takılacak kravat, kemer ve hatta aynı renkte ya da tamamlayıcı tonlarda seçilmiş ayakkabı takım elbiseyi olduğundan daha da şık gösterecektir. Dar kesim bir spor ceketin içerisine klasik bir gömlek düşünülemez.Spor kesimi ön plana çıkaracak dar kesimler olmalıdır. Spor takım elbise içerisine uygun düşecek bir t-shirt seçimiyle çok daha modern görünüm kazanabilirler. Yine klasik takım elbise içerisine giyilecek gömlek de genelde düz ya da ince çizgili olacaktır. Karışık desenli bir gömlek seçimi uygun düşmeyecektir. Mendil kullanımı da ayrı bir şıklık katabilir.

Erkek giyimde karakter, yaş, vücut yapısına bağlı olarak takım elbise modelleri de çeşitlenmiştir. Efor Mağazalar zinciri bu konuda beklentilere cevap verecek çeşitlilikte modeller üretmiştir. Klasik kesim, spor kesim, İtalyan kesim modeller yer almaktadır. Çok sayıda renk ve desen çeşitliliğine sahiptir. Nefes alan kumaş özelliği ile tüm gün iş hayatında taşınan takım elbiseyi çok daha hafif hissettirecek kalitededir.

İtalyan Kesim Takım Elbise

Efor Mağazalarında düz, ekose, çizgili desen çeşitliliği yanı sıra tek, çift yırtmaçlı ceketler ile yukarıda da değinildiği gibi İtalyan, klasik ve spor kesim takım elbiseler mevcuttur. İtalyan Kesim takım elbise ceket boyu kısa ve dardır. İçe giyilen gömlek ve pantolon da dar olmaktadır. Vücuduna güvenen beylerin tercih ettiği takım elbise türüdür. Klasik takım elbiseler hemen her kesimden erkeğin dolabında en az bir tane bulunan zamanı ve modası geçmeyen takım elbiselerdir.

İçine giyilebilecek uygun seçilmiş bir yelekle olduğundan daha da şık görünüme sahip olabilirler. Çizgili, kare ve düz desenli modelleri mevcuttur. Fit görünmek isteyen spor çizgilere önem veren beyler slim fit modellere yönelirler. Bu takım elbiselerde klasik takım elbisenin ciddiyetini andıran izler de bulunabilir. İş toplantılarına rahatlıkla giyilebilirler. T yırtmaçlı çeşitleri de mağazada bulunmaktadır. Kumaş cinsi elastar, polyester, visko ve yündür. Erkek Giyiminde şıklık, kalite, model ve renk çeşitliliği arayanlar için www.efor.com.tr sitesini ziyaret etmeniz tavsiye edilir.

İçerik Tablosu

Paylaş

Bir Cevap Yazın