İstanbul’da Vito Kiralama Vipcar Rentals’dan Yapılır!

1
571
görüntülenme
İstanbul'da Vito Kiralama Vipcar Rentals'dan Yapılır!
İstanbul'da Vito Kiralama Vipcar Rentals'dan Yapılır!

Zaman zaman seyahat etmeniz gerekebilir. Bu anlamda havaalanı ya da otogara gitmek için ya da uzun süreli kalabalık bir seyahatte elinizdeki bagaj ve bavullarla normal ulaşım araçlarını kullanmak sizi zorlayabilir. Kişisel ihtiyaçlardan biri olarak ulaşımda yani araç kiralayarak kendinize kolaylık sağlayabilirsiniz.

Yolculuğunuzu rahat geçirmek için belki de lüksü tercih etmek istiyorsunuzdur. Bu da bir seçenek olabilir. Bu seçeneği en iyi şekilde gerçekleştirmenin yolu da İstanbul Vito Kiralama ile mümkündür. Mercedes Vito Kiralama size ayrıcalıklı bir seyahat avantajı sunar. İster kısa süreli ister uzun süreli bir yolculuk planlıyor olun, mutlaka bu ayrıcalığı yaşayın. Vito kiralama yaptığınızda bir süre sonra başka bir arabaya binmek istemeyebilirsiniz.

Neden Vipcars Rentals’i Seçmelisiniz?

Vipcar rentals ile eğer ilk kez araç kiralayacaksanız, anlaşmanızı yapıp sözleşmeye imza atmadan önce birkaç önemli konuya dikkat etmelisiniz. Son zamanlarda hızla büyüyen bu sektörde işini hakkıyla yapan firmaları seçmek oldukça zorlaştı. Alanında bilinen bir firma ile çalışmanız işin en önemli kısmıdır. Sonrasında araç modelleri, ücrete dahil olan hizmetleri önemseyin.

Yasal ve Güvenilir Firma

Araç kiralamadan önce sektörde uzun yıllar var olan ve hizmetinden emin markaları incelemeli ve kararınızı ona göre vermelisiniz. Buradaki en önemli olan konu Vipcar Rentals ile karşılaştırma yapacağınız firmaların sertifikasız bir şekilde hizmet veren firmaların bulunmamasıdır. Yasal kimliği olan firmaları görüntüler ve seçimlerinizi ona göre yaparsınız. Prensibimiz gereği, bu tip firmalar olası problemleri de beraberinde getireceği için müşterilerimizi bu anlamda güven altına alırız.

Vipcar rentals firması, karşılaştır, rezervasyon yap ve tasarruf et ilkesiyle yola çıkmış ve şimdiye kadar dünyanın bir çok ülkesinde gizli ücretler olmadan, fiyatlarına kaza hasarından feragatten, çalınma feragatına, havalimanı ek fiyatlarından vergilere kadar hepsi dahil olarak teklif alırsınız.

Aracın Kilometresi Kontrolü

Kiralayacağınız araca sözleşmeyi imzalamadan önce bakmalı ve özellikle kilometresini kontrol etmelisiniz. Şayet sözleşme şartlarında “sınırsız kilometre” hizmeti yoksa araç tesliminde sizden ek ücret talep edilecektir.

Servis ve Bakım İşlemleri

Arabanın bakım ve onarım işlemlerinin yapılıp yapılmadığını yetkili kişiden öğrenmelisiniz. Belli bir kilometreden sonra lastik değişimi yapılmış olmalı ve herhangi bir darp, çizik gibi durumlar sözleşmede belirtilmelidir.

Araba Yaşı ve Modeli

Kiralanacak araba en az 3 yaşında olmalıdır. Eğer yaş sınırını aşmış ise markasını, modelini ve dayanıklılığını kontrol etmelisiniz.

Güvenlik Donanımları

Araçların güvenlik donanımları markası ve modeli kadar önemlidir. Olası kaza durumlarında can sağlığınızı koruyacak olan bu donanımlar eksiksiz olmalı ve düzgün çalışmalıdır. Hava yastığı, emniyet kemeri, ABS ilk olarak kontrol edilmesi gereken güvenlik donanımları arasındadır.

Araç Kiralama Sözleşmesi

Araç kiralama sözleşmesi hem tüketiciyi hem de firmayı koruma altına alan bir sistemdir. Sözleşme yapmayan firmalardan araç kiralanmamalıdır. Sözleşme yapacağınız zamanda tüm maddeler tek tek okumalı ve size uygun gelmeyen şartları belirtmelisiniz. Bu ve daha detaylı bilgiyi
https://vipcar.rentals/ sitesinden bakarak görebilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer maddeler;

  • Aracın kasko ve diğer sigortalarının tam olduğundan emin olun
  • Kaza durumlarında hangi belgelerin gerektiğini ve kime ulaşabileceğinizi bilin
  • Uzun seyahatleriniz için aylık ve yıllık kiralama hizmetlerinden yararlanın
  • Rezervasyon iptal koşullarını öğrenin. Herhangi bir iptal ücretinin alınmadığına emin olun
  • Firmaların web sitelerini ziyaret edin ve kullanıcı yorumlarını okuyun
  • İlave sürücüler için ne kadar ücret talep edildiğine ya da herhangi bir belgeye ihtiyaç duyulup duyulmadığını öğrenin. Ceza ödemek mecburiyetinde kalmayın
  • Tek yön kiralamalar için, teslimat ücretlerinin ne kadar olduğunu öğrenin
  • Aracı teslim alırken yakıt seviyesini de tutanağa yazdırtın
  • İlk yardım malzemelerinin bagajda olup olmadığını kontrol edin
  • Aracı teslim ettiğinize dair size bir belge verilmesini isteyin
Paylaş

1 Yorum

Bir Cevap Yazın