Göz Altı Şişkinliği Nasıl İner, Nedenleri Nelerdir?

0
697
görüntülenme
Göz Altı Şişkinliği Nasıl İner, Nedenleri Nelerdir?
Göz Altı Şişkinliği Nasıl İner, Nedenleri Nelerdir?

Göz altı şişkinlikleri dış görünüşü ciddi anlamda olumsuz etkilediğinden dolayı bu sorunla mücadele eden kişiler göz altı şişliği nasıl iner diye merak etmektedir. Sizlere göz altı şişliğinin nedenleri hakkında bilgi vereceğimiz gibi bu sorundan nasıl kurtulabileceğinizi de anlatacağız.

Kozmetik sanayisine esin kaynağı olan gül, estetikliğin en büyük eseridir. Son senelerde natürel olana yönelmek büyük ilgi görmeye başladı. Gülsuyu da bunlardan biridir. Cleopatra’nın dahi gözdesi olan gül, kozmetik alanında birtakım işleve haiz. Gülsuyu ile derinizi yıkayabilirsiniz. Ek olarak duyarlı ciltlerin dahi rahatça kullanabileceği gülsuyu, hem kızarıklıkları ortadan kaldırıyor hem de derinin nem oranını düzenliyor.

Göz altınızda şişkinlikler ve morluklar var ise, gül özleri ihtiva eden göz solüsyonları ile bu soruna derman bulabilirsiniz. Gözleriniz tahribat olmuş ve sulanıyorsa, göz kapaklarınızın üstüne, gülsuyu dökülmüş pamuklar yerleştirin. Aniden gözlerinizde bir ferahlama olduğunu göreceksiniz.

Gül kokusu, en iyi aromaterapilerden biridir. Sorun ve stresi ortadan kaldırır, sızılara şifa olur. Hafifçe afrodizyak tesir meydana getirir. İnsanın derisinin ısısıyla birleşince, hafiflik meydana getirir. Bu nedenle parfümlerde tüketilir. Gül yağını bedeninizde kolaylıkla tüketebilirsiniz. Cildinizin kuruyan yerleri yumuşak hale gelir, canlanır ve hücre yenilenmesi meydana gelir. Birtakım ihtiyarlama erteleyici losyonun içerisinde yer alan bu yağ, saf bir halde da satılır. Birkaç damlasını duş suyunuza ilave ederek, teninizi sakıncalı dış etkilerden koruyabilirsiniz.

Maske ve ampul gibi bulabileceğiniz yaban gülü yağı, bilhassa kuru tenlerde olağanüstü neticeler çıkarıyor. Yoğun bir bakım tatbik ederek, hücre tazelenmesini hızlı hale getiriyor ve kuruluktan meydana gelen minik pürüzlülükleri ortadan kaldırıyor.

  Polikistik Over Sendromu (PCOS) ve Rahim Ağzı Kanseri
Paylaş

1 Yorum

Bir Cevap Yazın