Ferroli Servis Merkezi

0
113
görüntülenme

Isıtma sektöründe lider üreticilerden birisi olan Ferroli firması, kombi çeşitleriyle evlerin kış aylarını sıcacık geçirmesini sağlamaktadır. Birçok ülkede satış organizasyonları bulunan Ferroli firması Türkiye pazarında da kaliteli ürünleriyle dikkat çekmeyi başarmış firmalardan bir tanesidir. Kombi çeşitleri olarak yoğuşmalı ve hermetik seçeneklere sahip olan Ferroli ürünleri, son teknolojiyi takip eden sistemlerle üretilmiştir. Kullanımı son derece kolay olan Ferroli kombiler, fazla arızalanmamaları ve dayanıklı olmalarıyla bilinmektedir. Ancak tüm cihazlarda olduğu gibi Ferroli kombilerde yıllar içerisinde eskimekte ve bakımsızlık gibi sorunlar neticesinde arızalara maruz kalabilmektedir.
Ferroli servis hizmetimizle tüm kombilerinizin tamir ve bakım ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

Firmamız Ferroli servis hizmetleri alanında konusunda uzman ekiplerle profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Tüm ekip elemanlarımız Ferroli ürünlerine hakim, son çıkan ürünleri takip eden, uzun saatler servis tecrübesiyle sektörün dinamiklerini takip ederek pratik süreçleri uygulayabilen kişilerden oluşmaktadır.

Müşteri memnuniyetini en üstte tutan firmamız, ürün arızalarında hızlı bir tamir sürecine önem vererek ekiplerimizi en kısa süre içerisinde adresinize gönderecektir. Kombilerinizde yaşanan sorunların ısınmanızı engellediğinin bilincinde hareket eden ekiplerimiz, tüm kombi arızalarını titiz ve hızlı bir şekilde tamir etmekte, kombilerinizin bakımını gerçekleştirerek cihaz verimliliğini maksimum seviyeye çıkarmaktadır.

Ferroli servis ekiplerimize 444 78 56 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. İstanbul’un tamamına hizmet sunan firmamız biri aramanızın ardından mobil ekiplerimizle kısa bir süre içerisinde adresinize gelecektir. Servis hizmetlerimizden dilerseniz arızalarınızın giderilmesi, dilerseniz kombi bakımlarınız için faydalanabilirsiniz.
Website: https://www.ferroliservis.co

  Realty Turkey ile İstanbul’u Tanıyın
Paylaş

1 Yorum

Bir Cevap Yazın