Fahriye Evcen Kimdir?

0
357
görüntülenme
Fahriye Evcen Kimdir?
Fahriye Evcen Kimdir?

Fahriye Evcen, Yaprak Dökümü dizisinde canlandırmış olduğu Necla karakteri sayesinde popüler oyuncular arasına girmiş olan bayan oyundur. Fahriye Evcen kim konusu uzun zamandan beri merak edildiğinden sizlere Fahriye Evcen vikipedi bilgilerini sunacağız. Hem oyunculuk alanındaki başarısı hem de güzel yüzü ile herkesin sevdiği isimlerden birisi olan Fahriye Hanım hakkındaki birçok bilgiye sayfamızdan ulaşmanız mümkün.

Fahriye Evcen Biyografi

Fahriye Evcen doğum tarihi 4 Haziran 1986’dır. Solingen doğumlu olan başarılı oyuncu uzun zamandan beri İstanbul ilinde ikamet etmektedir. Almanya Duesseldorf Heinrich-Heine Üniversitesi Sosyoloji bölümünde eğitim aldığı yıllarda kendisine oyunculuk teklifi gelmesi nedeniyle gelen teklifleri değerlendirdi ve bu sayede popüler yaşamanda yer almaya başladı. Ailesi ile birlikte Almanya’nın Solingen şehrinde yaşadığı yıllarda Nazilerin yabancılara karşı sert tutum sergilemesinden dolayı zor zamanlar yaşadıkları bilinmektedir. Boğaziçi Üniversitesinin tarih bölümünden mezun olan Fahriye Evcen 1,67 boyunda ve 56 kilo ağırlığındadır.

Fahriye Evcen Rol Aldığı Diziler Filmler

Asla Unutma, Hasret, Cennet, Aşk Tutulması, Yaprak Dökümü, Takiye: Allah Yolunda, Yalancı Bahar, Evim Sensin, Veda ve Çalıkuşu adlı projelerde rol almış olan oyuncuya meslek hayatında başarılar dileriz. Fahriye Evcen biyografi bilgileri bu şekildedir sizlerde kendisi hakkında bildiklerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İçerik Tablosu

  Gordon Ramsay Kimdir?
Paylaş

Bir Cevap Yazın