En İyi Güneş Kremi Markaları Dermoinn Güvencesi İle Hizmetinizde!

0
124
görüntülenme

UVA ve UVB ışınlarının zararlı etkilerine karşı cildinizi güneş kremi ile koruyun!

Ciltte lekelerin oluşması, güneş yanıklarının gelişmesi, derinin normalden daha hızlı yaşlanması, derinin kalınlaşması, opaklaşması, sararması, kuruması ve mat bir görünümün ortaya çıkması, dudak ve göz çevresinde ince kırışıklıkların artması, deri ile ilişkili olan bağışıklık sisteminde zayıflama görülmesi ve deri kanserlerine zemin hazırlaması güneşin zararlı ışınların etkisinin bir sonucudur. Bazı kişilerde ise güneşin UVA ve UVB ışınlarından etkilenme riski daha fazladır. Açık ten rengine sahip, cildinde çil olan, yeşil gözlü, doğuştan kızıl ve sarı saçlı kişiler daha etki altındadır. Yetişkinlere karşın çocuklarda güneşten dolayı cilt tahribatı daha çoktur. Uzun süreli güneşe maruz kalan kişiler, aile içerisinde deri kanseri olan kişiler araştırmalara göre normal popülasyonun 2 kat fazlası güneşin zararlı etkilerinden daha çabuk etkilenirler. Ben oranı fazla olan bireyler, güneşin daha yoğun olduğu güneşli iklim bölgelerinde ikamet edenler ve açık havada çalışan kişilerde güneşten daha çabuk etkilenirler.

Cilt Bakımı Yaparak Güneşin Zararlı Etkilerini En Aza İndirin!

Dermoinn en kaliteli güneş kremi markaları ile ideal sonuçların alınmasını konu alarak bu kaliteli ürünleri bir araya getiriyor. İdeal güneş kreminde bulunması gereken temel özellik UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlayabilmesidir. Kremin kaç faktör olacağı ise seçime göre değişiklik gösterebilir. Güneşten zarar görmeden bronzlaşmak isteyenler transparan güneş kremlerini tercih edebilirler. Yüksek faktörlü koruma sağlamak isteyenler ise 50 faktör olan ürünleri tercih edebilirler. Dışarıdan eve girdikten sonra cildin temizlenmesine ve kaliteli bir yatıştırıcı ürün kullanımına önem verilebilir. Bunun öncesinde cilt gözeneklerinin peeling vb. bakım ürünleri ile temizlendikten sonra ardından losyon kullanılarak gözeneklerin derinlemesine temizlenmesi sağlanır. Sonrasında ise cilt tipinin ihtiyacına göre cilt bakımı ürünleri kullanılmalıdır. Böylece güneşin zararlı etkileri minimize edilir.

Güneş Kremi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

2 temel özelliği olan UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlamasından sonra bu kremlerde aranılan özellikler şöyledir: Su ve terlemeye karşı dayanıklı bir formda olmalıdır. Ciltte yağlanma ve komedon gelişime sebebiyet vermemelidir. Kaşıntı, kızarıklık ve yanma sorunlarını ortaya çıkarmamalıdır. Sürüldüğü andan itibaren beyaz ve opak bir görünüm ortaya çıkarmamalıdır. Eğer yağlı bir cilt tipine sahip iseniz jel veya losyon formundaki kremler tercih edilmelidir. Çocukların güneşin zararlı etkileri karşısında daha çok etki altında kalmaları güneşe çıkmadan önce çocuklara güneş kremlerinin sürülmesi gerektiği konusunda bilinç kazanılmalıdır. En iyi çocuk güneş kremi markaları Dermoinn ile annelere güven sağlıyor.

Florame Güneş Kremi

Hamilelerin ve çocukların gönül rahatlığı ile kullanabilecekleri Florame güneş kremi içerdiği bitkisel yağlar sayesinde organik olarak formüle ediliyor. Yapışkan ve yağlı his oluşturmaması Florame’nin uygulandığı andan itibaren rahatsız edici hiçbir etkiye neden olmuyor. 50 faktör ve 30 faktör arasında değişen formatlarda ihtiyaca göre 2 farklı seçeneğe sahiptir. Güneş sonrası bakım sütü ile de cildin yapısının bozulmaması sağlanıyor. Güneş kremi fiyatları Florame markası ile uygun koşullarda farkındalık yaratıyor.

Paylaş

Bir Cevap Yazın