Bosch Beyaz Eşya Servisleri Başarıya Doymuyor

0
72
görüntülenme

İstanbul Bosch Servisleri olarak, uzun yıllardır beyaz eşya bakım ve onarım konusunda servis hizmetleri vermekteyiz. Ev ve işyerlerinin vazgeçilmez demirbaşları olan beyaz eşyaların arızaları ile ilgili en yeni bilgiler ve teknik ekipmanlarımızla Bostancı Bosch Servisi olarak Bostancı ve civar bölgelerine kaliteli ve garantili hizmet vermekteyiz.

Çekmeköy Bosch Servisi olarak, servis taleplerinizi alırken sizden arıza ile ilgili kısa bilgiler almakta ve randevu vermekteyiz. Teknik ekiplerimiz, size verilen gün ve saatte randevusuna gelerek, servis bekleyerek zaman kaybetmenizi önlemekte, her türlü arızaya karşı hazırlıklı gelmektedir. Servis araçlarımızda her zaman arızalar için gereken yedek parça ve malzemeler yer almaktadır. Servise giden personelimiz, servis verdiği alanın temizliğine ve düzenine özen göstermekle sorumludurlar. Çalışma yaptığımız alanı nasıl bulduysak aynı şekilde teslim etmekteyiz. Teknik ekiplerimiz onarım çalışmalarına başlamadan önce arıza tespit çalışması yapmakta, arıza tam olarak belirlendikten sonra onarıma başlamaktadırlar. Kullandığımız yedek parçalarımız, cihazın orijinal yedek parçaları olup, garantili olarak değiştirilmektedir. Bununla birlikte firmamız, 1 yıl süreyle servis hizmetleri karşılığında ücretsiz bakım garantisi sunmaktadır. Bu süre içinde onarımı yapılan beyaz eşyanızla ilgili bir sorun meydana gelirse, firmamız ücretsiz olarak servis hizmeti vermekte ve sorunları gidermektedir. Hiçbir onarım çalışmamızda isimsiz ve garantisi olmayan yedek parçalar kullanmamaktayız. Çekmeköy genelinde müşterilerimize 7/24 kesintisiz servis hizmeti sunan firmamız, sürekli olarak gezici servis hizmeti de vermekte ve aciliyeti olan arızalara en yakın gezici ekibimizi yönlendirerek anında müdahale etmektedir.

Sultanbeyli Bosch servisi olarak, arıza taleplerinize hızlı bir şekilde cevap vermekte ve en doğru şekilde hizmet sunmaktayız. Firmamızın size sağladığı uygun fiyat koşulları ve ayrıcalıklarından yararlanmak istiyorsanız, garantisi bitmiş beyaz eşyalarınızın arızaları ile ilgili hemen bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Paylaş

Bir Cevap Yazın