Avrupa Rüyası 2019 Yurtdışı Turları | En Uygun Fiyata Avrupa Turu, Tatil Fırsatları

0
444
görüntülenme
Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu, Tatil Fırsatları
Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu, Tatil Fırsatları

Yaz tatili için daha şimdiden plan mı yapmayı düşünüyorsunuz? Avrupa Rüyası yurtdışı turları ile tatil fırsatlarını kaçırmayın! En ucuz ve uygun fiyat garantisi ile yaz tatilinizi şimdiden planlamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca Avrupa Rüyası turlarında erken kayıt indirimi, grup indirimi gibi fırsatlar sizi bekliyor.

Avrupa Kıtası’nı tek seferde gezmenin en eğlenceli ve en güvenli yolu olan Avrupa Rüyası ile profesyonel kokartlı tur rehberleri eşliğinde seyahat ediyorsunuz. 1 Euro dahi ekstra ücret ödemeden Avrupa turu keyfini deneyimliyorsunuz. Avrupa’nın en popüler şehirlerinde 3 ve 4 yıldızlı otellerde 2 kişilik odalarda konaklıyorsunuz.

Adriyatik Denizi’nde konaklamalı gemi yolculuğu yaparak gün doğumuna Adriyatik’te şahit oluyorsunuz. Bu anlamda Avrupa Rüyası turu otobüsle Avrupa turu yapan firmalar arasında rotası bakımından tek ve özgün firma. 6 yıllık tecrübeleri ile yalnızca Avrupa turu değil; Britanya turu, Kuzey Avrupa turu, Endülüs turu, Ukrayna ve Rusya turu, Küba turu, Orta Avrupa ve Balkan turu da düzenliyorlar.

Avrupa Rüyası Yurtdışı Turları

Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu, Tatil Fırsatları
Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu, Tatil Fırsatları

Avrupa Rüyası size birbirinden farklı 6 yurtdışı turu rotası sunuyor. Tek seferde Avrupa kıtasını gezeceğiniz Avrupa Rüyası EKO ve PLUS turları ilk defa yurtdışına çıkacaklar için ideal bir tatil seçeneği.

Tatil planı yaparken ekstra turların dahil olduğu tur arayışında olanları için Avrupa Rüyası turları biçilmiş kaftan. Tüm ekstra turların dahil olduğu Avrupa turu seçenekleri ile İngiltere’den Fransa’ya, İspanya’dan Fas’a, Ukrayna’dan Rusya’ya kadar birçok farklı destinasyonu keşfetme fırsatını sunuyorlar.

Bu iki turun yanı sıra Kuzey Avrupa turu, Britanya turu, Endülüs turu, Ukrayna ve Rusya turu, Orta Avrupa ve Balkan turu, Küba turu gibi rüya rotaları bulunuyor.

Otobüsle Avrupa Turu ile 16 Günde 14 Ülke 24 Şehir

Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu, Yurtdışı Turları
Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu, Yurtdışı Turları

İlk defa yurtdışına çıkacaksınız ve Avrupa turu hayaliniz mi var? Bu hayalimi gerçekleştirirken en uygun fiyata nasıl Avrupa’yı gezerim soruları mı var kafanızda! Türkiye’de otobüsle Avrupa turu denilince akla ilk gelen firma olan Avrupa Rüyası ile tek seferde Avrupa kıtasını gezebilirsiniz.

Avrupa Rüyası’nın EKO ve PLUS olmak üzere iki farklı turu bulunuyor. Avrupa Rüyası EKO ile 16 günde 14 ülke 24 şehir keşfediyorsunuz. Ayrıca İgoumenitsa-Bari arasında Adriyatik Denizi’nde konaklamalı gemi yolculuğu yaparak güneşin doğuşuna tanık oluyorsunuz. Bu yıl tüm gezginlerin en çok ziyaret ettiği Alsas-Loren bölgesinde yer alan Fransa Şarap Yolu rotasında yer alan Colmar, Eguisheim, Kaysersberg, Riquewihr, Obernai gibi kasabaları yakından görüyor, İsviçre’de Zürih şehrini geziyorsunuz. Bunların yanı sıra Roma, Venedik, Paris, Amsterdam, Prag, Budapeşte gibi Avrupa’nın en popüler şehirlerinde konaklayarak seyahat ediyorsunuz.

Avrupa Rüyası Katılımcıları (Paris, Fransa)
Avrupa Rüyası Katılımcıları (Paris, Fransa)

Tek başıma şehirleri nasıl gezeceğim diye tereddüt eden gezginlerin yardımına ise Avrupa Rüyası profesyonel rehberleri koşuyor. Tur boyunca sizlere nereleri gezmeli, nerede ne yemeli, hangi müzeleri ziyaret etmeli gibi konularda yardımcı oluyorlar.

Kuzey Avrupa Turu ile 12 Günde 9 Ülke 15 Şehir

Avrupa Rüyası Kuzey Avrupa Turu Katılımcıları (Trakai Gölü, Litvanya)
Avrupa Rüyası Kuzey Avrupa Turu Katılımcıları (Trakai Gölü, Litvanya)

Yaz tatilinde seyahat planı yaparken Avrupa Rüyası’nın Kuzey Avrupa turu rotasında yer alan birbirinden güzel şehirler yer alıyor. 12 günlük Kuzey Avrupa turu boyunca Baltık şehirlerini, Norveç, İsveç, Finlandiya, Danimarka, Polonya, Almanya gibi İskandinav ülkelerini gezme fırsatı yakalıyorsunuz.

Türk Hava Yolları ile Vilnius’a uçarak başlayan Kuzey Avrupa maceranız 12 gün sürüyor ve bu yolculuk boyunca 9 ülke 15 şehir görüyorsunuz. Uçak, gemi ve otobüs ulaşım araçlarının üçü bir arada olduğu Avrupa Rüyası Kuzey Avrupa turunda 10 gece konaklama imkanı bulunuyor. Bu konaklamaların iki tanesi 10 katlı cruise gemilerinde oluyor. Üstelik tüm ekstra turlar fiyata dahil! Gezgin ruhlu arkadaşlar için çok güzel haber bu!

THY’nin Vilnius uçuşu ile başlayan yolculuğunuz Baltık şehirleri olan Vilnius, Riga, Tallinn ve Helsinki şehirlerini görüyorsunuz. Daha sonra İskandinav bölgesinde Viking hikayeleriyle ün salmış Stockholm, Oslo, Flam kasabası, Bergen ve Norveç fiyortlarını keşfediyorsunuz. Tüm buraları görürken Norveç fiyortlarında Norwegian Fjordline Cruise Line gemisi ile eşsiz bir yolculuk yapıyorsunuz.

Norveç’teki şehirleri gezdikten sonra sırasıyla Kopenhag, Rostock, Anklam, Szczein, Torun, Gdansk, Augustow şehirlerini görüyorsunuz. Dönüş yolunda ise benzer Kuzey Avrupa turlarında olmayan Almanya ve Polonya kasabalarını keşfetme imkanı sizi bekliyor. Gezinin en günün ise Vilnius’tan THY uçağı ile Türkiye’ye, İstanbul’a dönüyorsunuz.

Britanya Turu ile 10 Günde 5 Ülke 15 Şehir

Avrupa Rüyası Britanya Turu Katılımcıları (Londra, İngiltere)
Avrupa Rüyası Britanya Turu Katılımcıları (Londra, İngiltere)

İngiltere, İrlanda, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda turu yapmayı düşünenler için Avrupa Rüyası’nın Britanya turu rotası bakımında Türkiye’deki Britanya ve İngiltere turları içerisinde, en kapsamlı ve özgün rotaya sahip Avrupa Rüyası.

Yaz tatili için Britanya turu planı yapanlara güzel haber, Avrupa Rüyası’nın Britanya turunda tüm ekstra turlar ücrete dahil! Hepsinden önemlisi 10 günde 5 ülke 15 şehir geziyor ve tatilinizin keyfini sonuna kadar sürebiliyorsunuz!

Avrupa Rüyası Britanya Turu ile gezeceğiniz yerler: İngiltere (Londra, Birmingham, Liverpool, Manchester, York, New Castle, Stratford-upon-Avon, Oxford), İskoçya (Edinburgh, Glasgow), Kuzey İrlanda (Belfast), İrlanda (Dublin) ve Galler’i (Cardiff).

Avrupa Rüyası’nın size hediye ettiği ekstra turlar ise: Bath, Chester, Ayr Sahil Kasabası, The Kelpies Heykelleri, Devler Kaldırımı, Stratford upon Avon, Irish Pub, Edinburgh Kalesi ve Stonehenge.

Profesyonel kokartlı rehberler eşliğinde Londra, Glasgow, Edinburgh, Dublin, Belfast, Cardiff gibi Britanya’nın popüler şehirlerinde 4 yıldızlı otellerde konaklayacağınız Britanya turu ile gidiş – dönüş Londra uçuşuyla gerçekleşiyor!

Rotanıza karar verdiniz ve yaz tatili için ben buraya gidiyorum dediniz! Avrupa Rüyası turlarından bir tanesini seçerek seyahat planları yapmayı düşünüyorsanız ve turlara nasıl başvururum diyorsanız sorunuzun cevabı aşağıda! Avrupa Rüyası turlarına başvuru için geç kalmayın, koltuğunuzu kaptırmayın!

Avrupa Rüyası Nasıl Başvuru Yaparım?

Avrupa Rüyası turlarına www.avruparuyasi.com.tr  sitesinden başvuru formunu doldurarak başvurabilirsiniz.

Web sitesinde yer alan canlı sohbet hattından Avrupa Rüyası yol danışmanlarına kafanıza takılan soruları sorabilir, başvuru adımlarını öğrenebilirsiniz.

0850 840 18 06 iletişim numarasından Avrupa Rüyası yol danışmanlarıyla iletişim kurarak size uygun Avrupa turunu ve uygun tarihi seçerek tura katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Avrupa Rüyası tatil fırsatlarını, erken kayıt indirimlerini ve sınırlı kontenjanları kaçırmayın!

1 Yorum

Bir Cevap Yazın