Yılbaşı Tatilinizde Kıbrıs Araç Kiralama Konforu!

0
174
görüntülenme
Yılbaşı Tatilinizde Kıbrıs Araç Kiralama Konforu!
Yılbaşı Tatilinizde Kıbrıs Araç Kiralama Konforu!

Yılbaşına sayılı günler kala tatil planınızı Kıbrıs Araç Kiralama ile konforlu hale getirebilirsiniz. Kıbrıs tatilinde kullanılmak üzere araç kiralama da en çok tercih edilen rent a car şirketlerinden biri olarak en uygun fiyat garantisini sunmaktayız.

Yeni model araçlarımız ile sizlere Kıbrıs araç kiralama hizmetini sorunsuz ve kaliteli şekilde sunmaya devam ediyoruz. Tatilinizde ulaşım sorununu ortadan kaldırmak için eğlenceli ve konforlu bir yılbaşı tatili için kendi aracınızla sorunsuz bir tatil geçirebilirsiniz.

Ercan hava alanına iner inmez personellerimiz sizleri karşılayarak aracınızın yanına kadar getirmektedir. Bu şekilde Kıbrıs araç kiralama için vakit ve zaman kaybı yaşamaz hava alanından otelinize kadar aracınız ile gitme rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Tatile gelmeden önce araçsız kalırım endişenizi bir kenara bırakın ve Ayaz Rent a Car ile tanışmanın keyfini yaşayın. Rezervasyon talebinizi gerçekleştirin ve size telefon yada mail yolu ile geri dönüş yaparak işlemlerinizi tamamlayalım. Türkiye‘ye göre yakıt fiyatlarının çok daha ucuz olması nedeni ile kiralık araç ile tatili geçirmek daha ekonomik olacaktır.

Kıbrıs Araç Kiralamada Ayaz Rent a Car Güvencesi

Kıbrıs araç kiralamada ayaz rent a car güvencesi ile tanışmalısınız. Kuzey Kıbrıs’a kayıtlı bir limited şirketiyiz. Kendi filomuz ile hizmet veriyor acente bağlantısı ile araç kiralama işlemi yapmıyoruz. Araçlarımızın hepsi sigortalı olup yılda 4 defa Yetkili Serviste kapsamlı bakımları yapılmaktadır. Sigorta şartlarımız için bizlerden detaylı bilgi almayı unutmayın.

Ayaz Rent a Car olarak Kıbrıs Araç Kiralama da en önemli hizmet kuralımız müşteri memnuniyetidir. Aradığınızda bizlere ulaşacağınız en yakın adresimiz Ercan Hava limanıdır. Burada kiralık aracınızı teslim alır tatil sonunda yine buradan teslim edebilirsiniz.

Yılbaşı tatilinizde geçireceğiniz muhteşem zamanlar için Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde Kayıtlı Limited şirketimizde kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Yasalara uygun olarak devletin verdiği izin ile  araç kiralama hizmeti sunmaktayız. Kiralık Kırmızı Renkli Z Plakalı araçlarla kurumsal hizmet veren firmamızdan aldığınız hizmetten memnun kalacağınızın garantisini sunuyoruz.

Paylaş

Bir Cevap Yazın