Yeni Nesil Ofis Hizmetleri

0
272
görüntülenme
Yeni Nesil Ofis Hizmetleri
Yeni Nesil Ofis Hizmetleri

Tüm gününü klasik bir ofiste harcamayan kişiler zamanını ve iş sürecini en iyi şekilde değerlendirmek için sanal ofis kullanmaktadır.

Ofis Mantığı Nedir?

Eski dönemlerde çoğu insan çalışmak için bir ofise ihtiyaç duymaktaydı. İhtiyaç duyulan ofis somut olarak varlığını göstermekteydi. Kişi ofisin giderlerini düzenli olarak ödemekte ve gün içinde işini ofiste yapmaktaydı. Fakat günümüz şartlarında değişen meslekler ile beraber geleneksel ofis kullanma mantığı zorunlu bir hal olmaktan çıkmıştır.

Kişilerin hayatına yeni giren freelance, home-office, girişimci, proje hazırlayan bir sürü meslek tarzı ofis koşullarını esnetmiştir. Özellikle girişimciler, yarı zamanlı çalışanlar ve sürekli seyahat edenler gün içinde tüm zamanlarını ofiste harcamamaktadırlar. Bu durumda harika bir seçenek olan sanal ofis bu tarz çalışan kişilerin hayatına etkili bir şekilde girmektedir.

Sanal Ofis Mantığı

Sanal ofis geleneksel ofise göre avantajlı bir sistemdir. Kişiye gelen çağrılar bu sistem tarafından cevaplanmaktadır. Çağrıların yanı sıra kargolar teslim alınır ve teslimatları yapılır. Bu tarz işler zaman harcayan ve bekleme gerektiren iş türlerdir. Kişi çağrı cevaplamak yerine toplantıya katılabilir, yeni potansiyel müşteri bulabilir veya işiyle alakalı ilerleme kaydedebilir. Ayrıca bu sistem sayesinde müşteriler ile kalitesiz bir alanda buluşmak imkânsız hale gelmektedir.

Sanal ofis maddi ve manevi yükleri bünyesinde toplamaktadır. İşletmeler maddi ve manevi anlamda rahatlayarak işlerini üst noktalara taşımaktadırlar. Ofis masraflarının yüksek oranlarda aşağılara çekilmesi yeni girişimciler için bulunmaz bir fırsat olarak ifade edilebilir. Dolayısı ile bütün zamanını ofiste geçirmeyen bireyler sanal ofis hizmetlerinden yararlanarak işleri adına güzel bir başlangıç yapabilmektedirler.

Yeni Nesil Hazır Ofis

Tasarımı ve uygun fiyat seçenekleri ile adı geçen hazır ofis işletmelerin göz bebeğidir denilebilir. Teknolojinin getirdiği yeni iş fırsatları yeni nesil ofis anlayışını meydana getirmiştir. Yeni nesil ofis anlayışı içerisinde yer alan bu ofis hizmeti masrafların çoğunu karşılamaktadır. Şirketini büyütmek isteyen ve ofis giderlerini en az miktara indirmek isteyen kişiler bu sistemi tercih etmektedir. Gereksiz maddi kayıplar ortadan kaldırıldığında kişi maddi stresten kurtulur ve kolay bir şekilde motive olur.

Hazır ofis kişi tarafından tercihe göre aylık kiralanabilir. Daha uzun süre ofis kiralamak isteyen kişiler ise sözleşmeyi yıllık yapabilmektedirler. Sözleşmenin tamamlanması halinde ofis kullanılabilir. Ofisin tasarımı hakkında kişi fikrini beyan edebilir ve hoşuna gitmeyen materyalleri ortadan kaldırabilir. Bunun yanı sıra birey kendi aksesuarlarını da ofise getirebilmektedir. Az bir bütçeyle çok şık bir hale gelen ofis kaliteli bir görüntüye kavuşmakta ve müşterilere iyi bir izlenim verilmektedir.

Hazır ofis şirketin prestijini kaliteli bir şekilde göstermektedir. Ürün, reklam giderlerine bütçe ayırabilmek için ofis harcamalarını azaltmak mantıklı bir adım olacaktır. Bunun için birey ofis ücretini kullandığı kadar ödeyebilmektedir. Kişi maliyetini belirleyebilir ve ofisini bilindik bir lokasyonda ayarlayabilir. Lokasyonun iyi bir yerde olması şirketin prestijini arttırarak müşterilerin güveninin kolay bir şekilde kazanılmasını sağlamaktadır.

Yeni nesil ofis hizmetleri hususunda önemli bir yere sahip olan Kamara hazır ofis ve diğer ofis hizmetlerini müşterilere muazzam şekillerde sunmaktadır. Lokasyon, sözleşmeler ve diğer teknik konularla ilgili müşteri memnuniyetini kazanan firma yenilikçi bakış açısıyla gündeme gelmektedir. Müşteri için manevi konudaki özelliklerin yanı sıra maddiyat da önem teşkil etmektedir. Firma 89 TL’den başlayan fiyatlar ile farkını ortaya koyarak müşterinin yüzünü güldürmektedir. Detaylı fiyat ve teknik konular ile ilgili sorular için iletişime geçmek müşteriye fayda sağlamaktadır.

Paylaş

Bir Cevap Yazın