Sorunsuz Bir Araç Kiralama Deneyimine Ne Dersiniz?

0
105
görüntülenme
Sorunsuz Bir Araç Kiralama Deneyimine Ne Dersiniz?
Sorunsuz Bir Araç Kiralama Deneyimine Ne Dersiniz?

İster iş gezisi olsun isterseniz de tatil, ulaşım her zaman sizin bir numaralı ihtiyaçlarınız arasında yer alacaktır. Büyük bir şehirde konaklayacaksanız toplu taşıma hantal ve bunaltıcı olacaktır. Taksi tercih etmeniz halindeyse her halükarda küçük bir servet ödemek durumunda kalabilirsiniz. Taşra bir bölgede konaklayacaksanız toplu taşıma olmayacağı gibi, araç bulabilme belirsizliği canınızı sıkabilir. Kusursuz bir tatil seçeneği içinse en mantıklı çözüm rent a car hizmeti almaktır. Ancak bu hizmeti Enterprise gibi geniş bir ağa sahip profesyonel bir şirketten almaya önem göstermesiniz. Enterprise rent a car hizmetleri ile hem ayağınızı yerden kesersiniz hem de makul ücretler ve sınırsız menzile zahmetsizce kavuşursunuz.

Rent a Car Şirketinden Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Günümüzde araç kiralamak oldukça kolay. Gerek online gerekse ofisler aracılığıyla kolaylıkla araç kiralayabilirsiniz. Fakat size önerimiz, araştırmadan, gördüğünüz ilk rent a car yazan ofisten araç kiralama hizmeti almamanız. Araç kiralama şirketleri oldukça fazla ve bunların arasında kaliteli olanları bulmanız oldukça önemlidir. Sözleşme yaparken ihtiyacınıza ve kişi sayınıza göre bir araç talep etmeyi unutmayın. Eğer ellerinde bu araç yoksa, her zaman daha iyi bir seçenek vardır. Örneğin Enterprise Rent a Car Türkiye’de tam 52 şubeye sahiptir ve arzu ettiğiniz araç talebine rahatlıkla cevap verebilmektedir. Bunlara ek olarak yakıt tüketimi, konfor, teslim saatine rahat ulaşmak, trafik faktörü gibi araştırmaları da yapmayı unutmayın.

Sözleşmenizi Dikkatle Okuyun

Hızlı bir imza atmadan önce mutlaka sözleşme maddelerini okumalısınız. Rent a car hizmeti içerisinde sigorta da bulunmaktadır fakat bu sigortanın neleri kapsayıp neleri kapsamadığını göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyin. Aksi takdirde öngörmediğiniz tatsız masraflarla karşılaşabilirsiniz. Eğer yurt dışında rent a car hizmeti alacaksanız, hizmet aldığınız bölgenin trafiğini, kurallarını ve hizmet aldığınız şirketi mutlaka araştırın. Elbette Enterprise gibi kaliteli bir oto kiralama şirketiyle çalışıyorsanız, yurt içinde ve yurt dışında içiniz rahat olabilir.

Araç Alım ve Bırakım Noktasını İyi Belirleyin

Rent a car hizmeti almanın başlıca artıları masraftan ve zamandan tasarruf etmektir. Zaman faktörünü kaybetmemek için, aracı alacağınız noktayı çok iyi belirlemeniz gerekmektedir. Trafiğin sıkışık olduğu bir saatte şehir merkezinden teslim alacağınız bir araba vakit anlamında ciddi masraflara neden olabilir. Aynı şekilde yurt dışında bir rent a car hizmeti alacaksanız, aracı teslim alacağınız saati belirlerken saat farkını da mutlaka göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu nedenlerden ötürü aracınızı teslim alacağınız noktayı etraflıca düşünerek belirlemeniz lehinize olacaktır. Aynı titizliği araç tesliminde de göstermelisiniz. Belirlediğiniz saat ve günde teslim edilmeyen araçlara, normalden ve kampanyanızdan daha yüksek günlük ödeme yapmak durumunda kalabilirsiniz. Bunun önüne geçmek için teslim tarihinizdeki lokasyonun trafik, saat, müsaitlik gibi özelliklerini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Tüm Bunları Kurumsal Kalitede Almak İsterseniz…

Yukarıda bahsettiğimiz tüyoları uygularsanız rent a car hizmeti alırken pürüzsüz ve konforlu bir tecrübe yaşayabilirsiniz. Yine de anlaştığınız firmanın kaliteli, her an desteğe hazır ve ekonomik olması son derece önemlidir. Bu durumda tercihinizi Enterprise Rent a Car olacak şekilde yapabilirsiniz. 60 senedir sektörde olan ve uluslararası hizmet veren Enterprise, rent a car dendiğinde akla ilk gelen isimler arasındadır. Köklü geçmişi ve kurumsal tecrübesiyle size kusursuz bir hizmet sunar. Bunlara ek olarak dönemsel, geleneksel ve olası taleplerinize göre düzenlediği büyük kampanyalarla, sizlere ekonomik bir hizmetin kapısını aralar. Kusursuz bir araç kiralamak için şimdi tek yapmanız gereken Enterprise’ın web sitesin göz atmak ya da ofisine uğramak…

Paylaş

1 Yorum

Bir Cevap Yazın