SeaPearl Ataköy’de Seçkin Yaşam Keyfi

1
469
görüntülenme
SeaPearl Ataköy'de Seçkin Yaşam Keyfi
SeaPearl Ataköy'de Seçkin Yaşam Keyfi

İstanbul’un en özel bölgelerinden biri olan Ataköy’de seçkin yaşam projesi olarak hayata geçirilen SeaPearl Ataköy, benzersiz görselliğiyle beraber lüksü sunuyor. Güvenlikli, nezih ve aynı zamanda sosyal olanaklar açısından gelişmiş olan SeaPearl Ataköy‘de, tercihe özel kat planı tercih edilebiliyor. Seçkin yaşamın keyfini zirvesinde sunuyor olması itibariyle özel olduğunuz hissettiren yapısıyla beraber her açıdan memnun ediyor. Gelişmiş mimarisiyle beraber benzersiz kat planları, peyzaj alanı ve manzaraları sunan yapısıyla beraber SeaPearl Ataköy son derece özel bir yaşamın tüm avantajlarını getiriyor. Mimaride kullanılan renk tonları, modern hatlarla birleştiriyor olması itibariyle günümüz dünya mimarisinin örneklerini sergiliyor.

İstanbul’un İçinde Denizle Beraber

Denize sıfır konseptiyle beraber tasarlanmasıyla fark yaratmayı başaran SeaPearl projesi, premium hayatı sunmasıyla beraber İstanbul’un dışındaymışçasına hissettiriyor. Ataköy’ü gören manzarası aynı zamanda Marmara Denizi’ne de açılıyor. Güneşin doğuşunu, batışını ve martıları izlemenin doyumsuz keyfini lüks odalardan izleyebilmeye olanak sağlayan mimarisiyle beraber herkes için uygun bir yaşam fırsatını sunuyor. 1.2 km’lik sahil bandıyla beraber peyzaj alanına kolaylıkla ulaşım sağlanabiliyor.

Avrupai Peyzaj Alanı

Barok tarzındaki peyzaj alanı Avrupai bir tarzla tasarlanmış olması itibariyle oldukça özel bir yapıya sahip. Saray tasarımından ilham alınarak gerçekleştirilen tasarımla beraber premium hayat, SeaPearl Ataköy‘ün her noktasında hissedilebiliyor. Araçların girmediği, sadece insanlara ait bir yaşam alanı olması itibariyle her açıdan büyük bir fark yaratmayı başarıyor. Doğal dokuya uyumlu biyolojik gölet ile birlikte doğanın tam ortasında modern bir yaşam yükseliyor.

Her gün kesintisiz olarak peyzaj alanında vakit geçirilebilir olmasıyla beraber teraslardaki kat bahçeleri sayesinde doğal bir ortamda bulunuyormuşçasına rahat bir şekilde vakit geçirilebiliyor. Kat bahçelerin sahip olduğu ahşap zeminle beraber aynı zamanda doğal çimlerden oluşmasıyla beraber çiçek kokuları geçirilen zaman eşlik ediyor.

  Brezilya Gezi (Seyahat) Rehberi
Paylaş

1 Yorum

Bir Cevap Yazın