Profilo Servis

0
274
görüntülenme

1976 yılında İstanbul’da kurulan Profilo, elektronik ve beyaz eşya alanında Avrupa’nın en çok tercih edilen markaları arasındadır. Özellikle bulaşık makinesi, buzdolabı ve çamaşır makinesi, bugün itibarıyla markanın en çok tercih edilen ürünleri ama bu çok özel dayanıklı olan ürünler de bazen arızalanabiliyor ve böylesi bir durumda Profilo servis ihtiyacı ortaya çıkıyor. Burada önemli olan en iyi hizmetin, en kısa sürede alınması.

Böylesi bir hizmete eğer İstanbul ölçeğinde gereksinim duyuluyor ise yani çamaşır makinesi buzdolabı, veya bulaşık makinesi herhangi bir neden dolayı arıza veriyor ve kullanılamıyor ise o zaman yapılması gereken tek şey ise özel servis firmasının 444 78 56 telefon numarasını aranması. Sorunun ifade edilmesinin akabinde cihaz tipinde deneyimli ve eğitimli olan personel, verilen adrese zaman kaybetmeden hareket ediyor.
Sorun yaşanan adrese süratle ulaşıldıktan sonra ilgili cihazdaki arıza detaylı olarak inceleniyor ve ne yapılacağına karar veriliyor ve müşteriye bilgi veriliyor. Bu aşamadan sonra ise gerekiyor ise parça değişimi ya da soruna bağlı olarak başka bir biçimde sorun gideriliyor ve ilgili beyaz eşya çalıştırılarak test ediliyor.

Düzgün çalıştığına emin olunduktan sonra müşteriye beyaz eşya gösteriliyor, tam olarak onay alındıktan sonra hizmet tamamlanarak Profilo Servis uzmanı müşterinin yanından ayrılıyor. Verilen hizmet ve varsa değişen parça için 1 yıl boyunca işçilik ve yedek parça garantisi firma tarafından tüm müşterilerine sunulan çözümler arasında bulunuyor

  Bakırköy Günlük Ev Neden Kiralanır?
Paylaş

1 Yorum

Bir Cevap Yazın