Öğretmen Tercihim: Özel Ders Nedir?

0
452
görüntülenme
Öğretmen Tercihim: Özel Ders Nedir?

Genel olarak çevrimiçi ders ve uzaktan eğitim ile ilgili birçok önyargı vardır: dersler kalitesizdir, öğrenciler motive edilmez, öğretmenle kesinlikle temas yoktur vb. Ancak bu mitler akıllardan giderek daha fazla soluyor ve çok iyi haber!Öğretmen Tercihim, günümüzde, çevrimiçi bir kursa kayıtlı bir alt yapı oluşturmaktadı . Web kamerası aracılığıyla özel dersler hızla gelişiyor ve bunun nedeni, düşünebileceğimiz şeylere rağmen bazı büyük avantajlar sunması.

Ama her şeyden önce, çevrimiçi özel dersler almak, ne anlama geliyor?

Herhangi bir konuda hızlanmak veya yeni bir şey öğrenmek istiyorsanız ve İnternette yapmaya karar verirseniz, sadece bir bilgisayara, internet erişimine ve bir web kamerasına ihtiyacınız vardır.

Özel öğretmeninizi çevrimiçi bulmak son derece kolaydır:

  • Arama çubuğuna, ilgilendiğiniz konuyu yazın,
  • Eğitim seviyesi, kullanılabilirliği veya fiyatı gibi farklı filtreleri kullanın.

Daha sonra, buluşma zamanı geldiğinde, hem platformda oturum açarsınız hem de dersi normal bir kursta olduğu gibi Skype veya başka bir web sitesi / yazılım aracılığıyla yaparsınız . Ders bittikten sonra, yapmanız gereken bazı ödevler, bazı öneriler olabilir ve bir sonraki toplantının tarihini ve saatini ayarlayabilirsiniz. Esnek bir uzaktan öğrenmenin tadını çıkarırken, yanınızda nitelikli bir öğretmenle kendi hızınızda öğrenirsiniz.

Öğretmen Tercihim: Özel ders almanın nedenlerini keşfedin!

Evden çalışma

Çevrimiçi kurslar, evde kurslar anlamına gelir. Bu nedenle, konfor bölgenizde, kendinizi rahat ve güvende hissedeceğiniz bir yerdesiniz. Açıkçası alınan eğitim üzerinde bir etkisi olacaktır, ancak düşündüğünüz gibi kötü bir eğitim olmayacaktır. Güvenliğe ilham veren bir ortamda olmak bize, özellikle tanımadığınız bir öğretmenin önünde çabucak rahatsız olabileceğiniz bir bağlamda bize güven verir.

Buna ek olarak, evde çevrimiçi özel dersler almak öğrenme motivasyonunu arttırır , çünkü bilgisayar ve etkileşimli araçların kullanımı ile daha eğlenceli ve ilham verici bir yoldur. Aslında, çok daha az akademik olduğu için öğrenciyi çalışmaya teşvik eder.

Ancak, bir mesafe kursunu takip etmek, her şeyden önce, zaman ve enerji tasarrufu , otobüs veya araba ile işe gidip gelmek, trafik veya gecikme sorunları vb. Yok. Çabaları ve beklenmedik olayları kaldırabilirsiniz: sadece bilgisayarınızı açmanız ve başlamak için koltuğunuzda çok rahat oturmak için.

Çevrimiçi özel bir öğretmen bulun:

Çevrimiçi özel bir öğretmen bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Aslında, uzaktan öğrenmeyle ilgili bir sınır yoktur: kursun yeri artık bir sorun olmaktan çıkmıştır .

Herkesin kendilerine uygun bir öğretim yöntemi vardır ve bir kişiden diğerine çok farklı olabilir. Bu nedenle, doğru pedagojiyle doğru öğretmeni bulmak zor olabilir . Ne zamandır ev harcı arıyorsanız. Ancak, internette ders almak istiyorsanız bu seçim daha kolaydır. Örneğin, sizin için mükemmel bir öğretmen dünya çapında yaşayabilir, ama önemli değil, çünkü yine de onunla ders alabileceksiniz.

Dahası, bu konuya hakim bir öğretmen bulma şansınızı artırır . Örneğin, bir dil öğrenmek için yerel bir öğretmen bulmak gerçek bir artıdır. Böylece, Öğretmen Tercihim’de, İspanya’dan ve hatta Güney Amerika’dan yerli İspanyolca öğretmenleri bulabilirsiniz!

Böylece, öğretmenlerin seçimi sayesinde, çevrimiçi özel dersler almak , ister bir sınav, ister özel bir etkinlik veya gezi için olsun , hedeflerinize daha verimli bir şekilde ulaşmanızı sağlar .

https://www.ogretmentercihim.com/

Paylaş

1 Yorum

Bir Cevap Yazın