İzmir’de Tavuk İhtiyaçlarınız İçin Koçoğlu Tavukçuluk’a Danışın

0
674
görüntülenme

Tavuk veya yumurta çiftliği kurmayı düşünen bireyler, kuracakları bu çiftliğin başarılı olabilmesi için geniş çaplı araştırmalar yapmaktadır. Çiftlik kurarken kümes ve tavuklar başta olmak üzere pek çok unsura dikkat edilmesi oldukça önemlidir. Aksi halde hem canlılar hem de kazancınız tehlike altına girecektir. 10 yılı aşkın bir süredir tavukçuluk ile uğraşan ve verdiği üstün kalitedeki hizmetler ile ön plana çıkan Koçoğlu Tavukçuluk, gezen tavuk, tavuk satışı, kümes kurulumu ve danışma hizmetleri sağlayarak tavuk çiftliği kurmak isteyenlere büyük bir destek sunmaktadır.

İzmir’de çiftlik açmak istiyorsanız ve çiftlik kurma eylemlerine nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak firmamız anahtar teslim tavuk çiftliklerinin kurulumunu da yapmaktadır. Bu sayede yapım ve kurulum aşamaları ile uğraşmanıza gerek kalmadan dilediğiniz gibi bir tavuk çiftliğine sahip olabilirsiniz.

Tavuk Çiftliği Kurulumları İçin Tek Adres: Koçoğlu Tavukçuluk

Tavuk çiftliği kurmayı planlıyorsanız, hem tavuk hem de kümes ihtiyaçlarınızı en profesyonel şekilde karşılayabilmek adına donanımlı ekibiyle hizmet veren Koçoğlu Tavukçuluk firmasını tercih edebilirsiniz. Zira firmamızda üretilen tüm tavuklar, veteriner eşliğinde beslenmekte ve aşılanmaktadır. Ayrıca tüm tavuklarımız bakanlık onaylı olup, hiçbir sağlık sorununa sahip değildir. Bu sayede çiftliğinize alacağınız tavukların tamamı garantili ve güvenilir olacaktır. Firmamızdan hizmet almanız durumunda gerek çiftlik gerek ise veteriner danışmanlığını da ücretsiz şekilde alabilirsiniz.

Çiftlik kurulumlarının en önemli unsurlarından biri olan kümesleri de firmamız tarafından sunulmaktadır. Tercihinize bağlı olarak prefabrik veya çadır formuna sahip kümesleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz boyutlarda kolayca kurulum yaptırabilir ve tavuklarınız için ideal bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Bu sayede herhangi ek bir işleme gerek kalmadan çiftliğinizi oluşturabilir ve salma tavukçuluk, gezen tavukçuluk, tavuk üretimi veyahut yumurta üretimi yapmaya başlayabilirsiniz.

Tavuk Çiftliği İçin Hangi Tür Tavuk Alınmalıdır?

Kuracağı tavuk çiftliğinin verimli olmasını isteyen girişimciler, bu çiftlikte hangi cins tavuk beslemesi gerektiği hakkında bilgi almak istemektedir. tavuk satışı denilince ilk akla gelen Koçoğlu Tavukçuluk, geniş ve düzenli olarak denetlenen üretim tesislerinde 3 farklı tavuk cinsinin üretimini sağlamaktadır. Bu tavuk cinsleri;

  1. Lohman Brown
  2. Tinted
  3. Ataks şeklindedir.

Belirtilen bu tavuk türleri; beslenme, yumurta verme, bakım gibi konularda birbirinden farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle çiftliğinizin istek ve ihtiyaçlarını önceden belirlemeli ve bu doğrultuda satın alım işlemi yapmalısınız.

Çiftliğinizde yumurta üretimi için seçtiğiniz tavuk cinsi ne olursa olsun, Koçoğlu Tavukçuluk firması tarafından satışı sağlanan tüm tavukların veteriner kontrollerinden geçmiş ve sağlıklı olduğundan emin olabilirsiniz. Ayrıca daha önce de belirttiğimiz üzere firmamızdan danışmalık hizmetleri de alarak çiftliğinizin daha verimli olmasını sağlayabilirsiniz.

Paylaş

Bir Cevap Yazın