Kral Grande 5000 Elektrikli Araba İncelemesi

0
1097
görüntülenme
Kral Grande 5000 Elektrikli Araba İncelemesi

Kral Grande 5000, son zamanların en çok araştırılan arabaları arasında yer alıyor. Oldukça uygun fiyat karşılığında satılan Kral Grande 5000, Youtube’da yer alan araba videoları katagorisinde kendine oldukça büyük bir yer edinmiş durumda. İşte detaylar…

Kahverengi – beyaz, kırmızı – beyaz, mavi – beyaz ve beyaz renklerine sahip Grande 7000 elektrikli otomobil tamamen çevre dostu ve ekonomik bir elektrikli motora sahiptir. Yokuş vites desteğine sahiptir. Şehir içi kullanım için tasarlanmış olan otomobil ile yolculuklarınız için artık benzin, lpg gibi pahalı yakıt türleri yerine elektrik kullanacaksınız.

Kral Elektrikli Otomobil serisinin klasiği, 12 inch ön ve arka jant ebatlarına, önde ve arkada disk fren sistemine ve tubeless lastikli alüminyum alaşım jantlara sahiptir.

Saatte 40 km hıza çıkabilen aracımız %30luk eğimleri dahi rahatça tırmanabilir. 72V 60Ah jel aküuü bünyesinde bulunduran Grande 7000 ile yakıt probleminiz hiç olmayacak.

Yüksek manevra kabiliyeti, rahat koltukları ve süspansiyon sistemi ile konforlu sürüşler için sizi bekliyor.

Şarj ünitesi sayesinde, tek bir kablo yardımıyla herhangi bir elektrik prizinden kolayca şarj edilebilen Grande 7000, uzun mesafe yolculuklarınız için yüksek kaliteli aküye sahiptir. Elbette, elektrik enerjisi sıvı ve gaz yakıtlar ile kıyaslandığında son derece ekonomiktir.

Ayrıca buna da göz atabilirsiniz: Citroen C5 Aircross

Paylaş

Bir Cevap Yazın