Hayata dair her şey

0
355
görüntülenme
Hayata dair her şey
Hayata dair her şey

2019 yılı içerisinde faaliyetlerine başlayan alışkanlık, başta gündem olmak üzere yararlı bilgiler, kadın, Guinness rekorları, sinema ve dizi, astroloji, dekorasyon, ekonomi, tarih, teknoloji, yeme ve içme gibi alanlarda yayınlar yapıyor. Teknolojinin gelişmesi ile beraber artık internetin devasa bir bilgi kaynağı olduğunu görüyoruz. Bunun bilincinde olan aliskanlik, okuyucularına en doğru, en tarafsız bilgileri en hızlı bir şekilde okuyucularına ulaştırıyor. Platform yeni gibi görülse de hazırladığı yazıların oldukça iyi olduğunu, okunmaya değer olduğunu söyleyebiliriz. Her yaş grubuna hitap eden yazılar hazırlayan site editörleri, okuyucular tarafından gelen yorumları dikkate alarak içerik planlamasını ona göre kurguluyor. Site içerisinde bulunan bazı özel bölümlerden bahsedecek olursak;

Alışkanlık Rüya Tabirleri

Bazı kişiler hiç rüya görmediğinden bahseder. Oysa; her insan uyku halinde iken birden fazla rüya görmektedir. Bazı rüyalarda saatlerce vakit geçirdiğinizi düşünürsünüz. Oysa rüyalar birkaç saniye içerisinde başlayarak biterler. Uzmanlar, bir insanın en fazla 2 dakikalık rüya görebileceğini düşünür. Bir insan bir yıl içerisinde ortalama olarak 1,460 rüya görmektedir. Bu rüyalar içerisinde hatırlanan bazı olay ve nesnelerin bazı olaylar hakkında bilgi verildiği düşünülür. Rüya tabirleri konusu çok önemsenmese de bilimsel gerçekliği bulunmaktadır. Alışkanlık, oluşturmuş olduğu kategori içerisinde rüya içerisinde görülen nesne ve durumların ne anlama geldiğini okuyucularına sunuyor. Merak ettiğiniz rüyaların en anlama geldiğini en doğru olarak bu platform içerisinde öğrenebilirsiniz.

Alışkanlık Özel

Alışkanlık, oluşturmuş olduğu özel kategorisi içerisinde okuyucularına birçok alanda faydalı içerikler sunuyor. Bu kategori içerisinde görebileceğiniz yazılardan birkaç örnek verecek olursak; bu kategori içerisinde ülkelerde bulunan nükleer silah sayıları hakkında da bilgi bulabilir, oto yıkama ne kadar kazandırır hakkında da bilgiler bulabilirsiniz. Bunun gibi her dalda yazılar bulabileceğiniz özel kategorisini daha çok bir ansiklopedi olarak düşünebilirsiniz. İçerik hazırlama hızını oldukça artıran platform, okuyuculardan gelen istekleri de yerine getiriyor. Özel bölümüne eklenen içeriklerde herhangi bir sınırlandırma bulunmamaktadır. Bazen tarih kategorisini ilgilendiren bir içeriğin daha da detaylandırılarak bu bölüme eklendiğini de görebilirsiniz. Daha fazla ayrıntıya alışkanlık internet adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Paylaş

Bir Cevap Yazın