İzmir Konut Projeleri

0
804
görüntülenme

1ARMA GAZİEMİR

Arma Gaziemir

Yunusoğlu İnşaat A.Ş tarafından inşa edilen proje 5 blok 148 daireden meydana geliyor. İzmir’in en gözde ve popüler bölgesi Gaziemir’de yükselen proje, yatırım için çok avantaja sahip. “Kentin yeni arması” sloganı bulunan projede, lansman öncesi satışlar başlamış durumda.

2İZMİR KÖRFEZİ EVLERİ

İzmir Körfezi Evleri

İki etaptan oluşan proje, ilk etabında 5 blok 225 daire, ikinci etap ise 3 blok 129 daireden oluşuyor. Üniversite, sanayi ve İzmir’in giriş çıkışındaki en önemli ilçelerden biri olan Çiğli’de yükseliyor. Tüm körfeze hakim olan proje, satışa çıktığı ilk günden bu yana ev sahibi olmak isteyenlerin gözde projelerinden birisi.

3ATILGAN ROYAL

Atılgan Royal

Atılgan İnşaat tarafından hayata geçirilen 27 katlı tek kule ve 8 adet müstakil villadan oluşuyor. İzmir’in en güzel bölgelerinden biri olan Karşıyaka’da yükselen proje, deniz ve körfez manzarasına sahip. Her daireye 2 araç otoparkı ve giyinme odasından buzdolabına kadar her türlü detay düşünülmüş bir proje. En gözde projelerden birisi.

4FOLKART TIME

Folkart Time

Folkart Yapı hayata geçirdiği 369 konut, 271 ofis, 46 ticari yapıdan meydana geliyor. Dev proje Bornova Yeni Kent Merkezi Bölgesi’nde inşa ediliyor. “Şimdi senin zamanın” sloganı ile yola çıkılan projede, vatandaşlar ilk günden beri yoğun talepte bulunuyor. Kısa sürede yüzde 50’si satılan proje, Türkiye 2016 satış şampiyonu oldu.

5GARDENYA TORBALI

Gardenya Torbalı

12 blok 134 konuttan oluşan proje, İzmir’in yeni gözdesi Torbalı’da inşa ediliyor. Modern, güvenli bir yaşam sunan proje, lokasyon bakımından da merkezi bir konuma sahip. Site içerisindeki sosyal alanları, eski komşuluk ilişkilerini de bir arada tutacak.

Bu içeriğin hazırlanmasında bizlere yardım eden apartments for sale in istanbul sitesine teşekkür ederiz.

Paylaş

1 Yorum

Bir Cevap Yazın