İstanbul’da Yetişkin Tramblon Parkı 

0
804
görüntülenme

Bir yetişkin olarak siz de güzel vakit geçirmeyi hak ediyorsunuz. Bu noktada, neden ziyaretçilerine harika imkanlar sunan Flyzone’u tercih etmeyi düşünmüyorsunuz? Gelin, Flyzone ve özelliklerine yakından bakalım!

Flyzone Nedir?

Flyzone; sıra dışı bir eğlence anlayışı olanlara hitap eder. Siz de yer çekimine karşı koymak istiyorsanız yolunuz bir gün mutlaka Flyzone’a düşmeli! Flyzone; bünyesinde bulunan profesyonel ekip ile ziyaretçilerini her durumda mutlu etmeyi başarıyor. Eğlenmenin yanı sıra spor yapma imkanı da sunan Flyzone kendisi için ödenen parayı sonuna kadar hak ediyor.

Flyzone; yedi farklı parkur seçeneği ile insanları kendisine hayran bırakıyor. Ayrıca, herhangi bir yaş sınırının olmadığını da söylemek gerekir. İnsanların sevdikleri ile beraber herhangi bir kısıtlama olmadan diledikleri gibi eğlenmesini sağlayan Flyzone; hem çocuklara ve gençlere hem de uçuşa geçmeye hazır olan tüm yetişkinlere hitap ediyor. Ayrıca, klasik eğlence anlayışının çok ötesinde seçenekler sunduğunu da söylemek gerekir. Klasikleşmiş kalıpları bir bir yıkan Flyzone; zaman kavramını unutmak isteyenlere hitap eden görüp görebileceğiniz en eğlenceli mekan!

Neden Flyzone Tercih Edilmelidir?

İnsanların aklında Flyzone ile ilgili birtakım soru işaretleri vardır. Ancak, görüp görebileceğiniz en eğlenceli ve güvenilir mekan olarak dikkat çeken Flyzone; sahip olduğu özellikleri ile takdir toplar. Sizin de aklınızda neden Flyzone’a gitmeliyim sorusu yer alıyor olabilir.

  • Her şeyden önce, eğlenirken spor yapma fırsatı verdiğini söylemek gerekir. Buna ek olarak, yediden yetmişe herkese hitap etmesi ciddi bir avantajdır. İnsanların uçma hayalini gerçeğe dönüştürür.
  • Flyzone; yalnızca çocuklara ve gençlere hitap eden bir yer değil! Siz de yaşınızdan bağımsız olarak Flyzone’da tam olarak beklentilerinizi karşılayan bir parkur bulabilirsiniz. Uçmanın mümkün olduğu bir ortamda gökyüzünde özgür olmanın keyfini yaşayacaksınız. Hareket dolu saatler yaşamak isteyenlerin adresi olan Flyzone; insanların gün boyu yaşadıkları iş ve okul stresinden uzaklaşmalarını sağlıyor. Ayrıca, bir süredir enerjinizi kaybettiğinizi düşünüyorsanız yolunuz kesinlikle Flyzone’a düşmeli! Çünkü, burada tüm yorgunluğunuzu unutarak kaybetmeye yüz tuttuğunuz yaşama sevincinize tekrardan kavuşacaksınız.
  • Flyzone; spor yapmak için vakti olmayanlara hitap ediyor. Spor yaparken bir yandan da stres atmak ve vücudu forma sokmak isteyenler için uygun bir adres olan Flyzone; insanları sıkıcı spor salonlarında vakit geçirmekten de kurtarıyor. Bir başka deyişle, siz de Flyzone sayesinde sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmanın keyfini yaşayabilirsiniz.
  • Flyzone; her yaştan insanın beklentilerini karşılayan yedi farklı parkuru ile de göz dolduruyor. Parkurların her birisinin farklı bir özelliği bulunuyor. Siz de bu parkurlarda istediğiniz takdirde tek başınıza istediğiniz takdirde ise arkadaşlarınızla beraber eğlence dolu dakikalar yaşayabilirsiniz. Hatta, sevdiklerinizle kıyasıya mücadele edebilirsiniz.
  • Sınırsız eğlence vaat eden Flyzone; farklı özellikleri ile de göz dolduruyor. Burada bilhassa hafta sonları farklı etkinlikler düzenlendiğini söyleyebiliriz. Siz de bu tür etkinliklere katılabilirsiniz. Bunun yanı sıra, kendi başınıza veya arkadaşlarınızla etkinlik düzenlemeniz de mümkün! Özellikle Cuma ve Cumartesi günleri düzenlenen Night Flight etkinliklerinde DJ’lerin eşsiz performansları sayesinde harika vakit geçirmek mümkün hale geliyor. Buna ek olarak, doğum günü veya farklı etkinlikler için de Flyzone’u tercih edebilirsiniz.

Flyzone Giriş Şartları Nelerdir?

Flyzone; uçma hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyen herkese hitap etse de sağlık ve güvenlik önlemlerine çok önem verdiğini belirtmek gerekir. Her şeyden önce, kalp ve tansiyon hastalığı bulunan kişiler için uygun değildir. Ayrıca, ziyaretçiler; giriş yapmadan evvel konulan kuralları okumalı ve bu kurallara göre davranmalıdırlar. Ziyaretçiler; uçuşlardan en az yarım saat önce Flyzone alanında olmak zorundadırlar.

Flyzone; her yaştan insan için uygun olsa da buraya gelirken birtakım hususlara dikkat etmek şarttır. Ziyaretçilerin spor ve rahat kıyafetler giymeleri önerilir. Buna ek olarak, ziyaretçiler; üzerlerinde bulunan metal eşya ve aksesuarları alana gelmeden önce çıkarmak zorundadırlar. Uzun saçlı kişilerin ise saçlarını toplaması gerekir. Ayrıca, altı kaydırmayan özellikli çoraplar giyilmelidir. Son olarak, Flyzone alanına dışarıdan yiyecek veya içecek getirilmesine kesinlikle izin verilmez.

Flyzone Giriş Fiyatları

Trambolin park olarak bilinen Flyzone; insanların bütçesini zorlamayacak türden fiyatları ile takdir topluyor.

  • Base Flight: 60 dk – 89 TL, 90 dk – 109 TL, 120 dk – 129 TL
  • Kids Flight: 60 dk – 79 TL
  • Night Flight: 60 dk – 89 TL, 120 dk – 129 TL
  • Group Flight: 60 dk – 83 TL

Güncel Flyzone fiyatları bu şekildedir. Ancak, biletler internetten satın alındığı takdirde birtakım indirimlerle karşılaşılır.

Flyzone Nasıl Gidilir?

Eşsiz bir trambolin deneyimi yaşamak isteyenler tarafından tercih edilen Flyzone hakkında merak edilen detaylardan birisi de Flyzone nasıl gidilir konusu! Her şeyden önce, Flyzone’un birden çok şubesinin olduğunu hatırlatmak gerekir.

Başakşehir’de bulunan Mall of İstanbul AVM’de Flyzone şubesi vardır. Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde bulunan Demirören AVM’de de bir diğer Flyzone şubesi yer alır. Kurtköy’de bulunan Lens İstanbul AVM, Esenyurt’ta bulunan Torium AVM; İstanbul’daki diğer Flyzone şubeleri olarak dikkat çeker. Flyzone’un İstanbul dışındaki tek şubesi Nevşehir’dedir. Nevşehir Nissara AVM; Flyzone deneyimi yaşamak isteyen Nevşehirlilere hitap eder.

Demirören, Torium ve Nissara şubelerindeki Flyzone şubeleri haftanın her günü 10.00-22.00; diğerleri ise 11.30-21.00 saatleri arasında faaliyet gösterir.

Paylaş

Bir Cevap Yazın