İnstagram Takipçisi Nasıl Satın Alınır?

0
177
görüntülenme
İnstagram Takipçisi Nasıl Satın Alınır?
İnstagram Takipçisi Nasıl Satın Alınır?

Instagramda takipçisi sayısı geniş kitlelere ulaşmak için en önemli kriterlerden biridir. Çünkü her daim takipçi sayısı fazla olan hesapların güzel ve faydalı paylaşımlar yaptığı düşünülür. Bu nedenle insanların takipçi sayısı faza olan hesapları takip etme eğilimi çok daha fazladır. Peki, takipçi sayısını nasıl arttırabilirsiniz? Aslında bu sorunun bir değil birkaç farklı yanıtı bulunuyor. Bu yanıtlardan biri de takipçi satın almanızdır.

Öncelikle takipçi satın alma noktasında bilgi sahibi olmayanlar için birkaç bilgi aktaralım. Instagramda takipçi satın almak istediğinizde karşınıza iki farklı türde takipçi çıkacaktır. Bunların ilki aktif gerçek hesaplar, diğeri ise robot ya da bot olarak adlandırılan hesaplardır. Ayrıca sadece Türk takipçiler satın almak zorunda değilsiniz. Onlarca farklı ülkeden hesabınızı takip eden yüzlerce takipçiye sahip olmak için de Instagram takipçisi satın alma işleminden faydalanabilirsiniz.

Instagram Takipçisi Nereden Satın Alınır?

Takipçi satın almak istediğinizde de bu hizmeti sunan firmaların web adreslerinden faydalanabilirsiniz. Online olarak kısa bir araştırma yaptığınızda karşınıza onlarca farklı firma çıkacaktır. Bu firmalar genellikle hizmetlerini paket şeklinde sunuyor. 100 takipçi, 250 takipçi, 1000 takipçi ya da 5000 takipçi gibi hazır paketler arasından dilediğinizi seçerek kredi kartı ile ödemenizi yapabilirsiniz. Havale yöntemiyle ödeme kabul eden firmalar da bulunuyor.

Fakat çok sayıda sahte firma olduğundan da söz etmemiz gerekir. Mutlaka seçtiğiniz firmanın güvenilir olup olmadığını araştırmalısınız. Instagram takipçisi satın alma konusunda deneyimsiz olanlar tatsız durumlar ile karşılaşabiliyor. Güvenilir bir firma ya da ajansı seçmeniz gerektiğine vurgu yapmak istiyoruz. Takipçi satın alma işlemi internet üzerinden online olarak sadece birkaç dakika içerisinde yapılabilir.

Farklı Ülkelerden Instagram Takipçisi Satın Alma

Özellikle ticari açıdan Instagram takipçisi satın almanız gerektiğinde farklı ülkelerden takipçilerin daha ideal bir seçenek olabildiğini düşünebilirsiniz. Elbette bu durum her sektör için geçerli değildir. Ancak gayrimenkul ya da turizm gibi sektörler söz konusu olduğunda yabancı ülkelerden takipçilerin çok daha etkili olduğunu belirtmeden geçemeyeceğiz. Ülkemizde gayrimenkul sektöründe Arap ya da İranlı takipçiler sıklıkla tercih ediliyor.

Bu takipçiler hesabınızdan yapılan paylaşımlara beğeni gönderebiliyor ya da yorum yapabiliyor. Son derece gerçekçi bir tablo çizilebildiğini belirtebiliriz. Ülkemizde pek çok gayrimenkul firması bu yolu tercih ediyor. Turizm firmaları için de Rusya, Fransa, İtalya gibi ülkelerden Instagram takipçisi daha akılcı bir tercih olabilir. Aynı zamanda gerçek yabancı takipçiler tarafından da Instagram hesabınızın takip edilebileceğini unutmayın!

Son olarak birkaç hatırlatma yapmak isteriz. Ödeme yaparak satın aldığınız gerçek takipçiler yani robot olmayanlar bir süre sonra hesabınızı takip etmeyi bırakabilir. Bu durumu göz önünde bulundurarak paylaşımlarınızı özenli şekilde yapmanız gerekir. Hepsinden önemlisi gerçek organik potansiyel takipçilerinize hesabınızı kanıtlamanız için paylaşımlarınıza özen göstermeniz gerekir. Çok fazla etiket kullanmadan, özgün paylaşımlar yapmalısınız.

Kaynak: https://crovu.co/instagram-takipci-satin-al/

Paylaş

Bir Cevap Yazın