Havuz Robotları

0
441
görüntülenme
Havuz Robotları
Havuz Robotları

Havuz temizliği oldukça önemli konular arasında yer alır. Bu alanların temizliği ise sanıldığından fazla detaya sahiptir ve insanların kendi başına temizlik yapmaları hem vakit kaybı hem de nakit kaybı anlamına gelir. Bu nedenle havuz robotları, geliştirilmiştir. Robotlar, havuz temizliğini en ince detayına kadar yapar ve havuzlarda istenilen hijyene ulaşmayı sağlar. Havuz içinde oluşan toz, insan vücudundan çıkan kirler, havuz duvarlarına yapışan güneş kremi artıkları, yosunlar ve diğer etmenleri dakikalar içerisinde yok eder. Özellikle büyük ve derin havuzlarda kullanım kolaylığı sunarken, derinlemesine temizlik yapmanıza da yardımcı olur. Havuz robotu, havuzların yüzeylerine kesinlikle hiçbir şekilde zarara vermez ve yüzeyi kırmadan, çizmeden temizler.

Havuz Temizleme Robotlarının Avantajları

İşletmeler için büyük kolaylık sunan havuz temizleme robotları, havuz içinde olmaması gereken tüm zararlı atıkları havuzdan uzaklaştırır. Havuz temizleme robotları sunduğu kolaylıklar bakımından pek çok avantaja sahiptir. Bunlardan bir kaçı ise;

  • Hızlıdır, dakikalar içerisinde büyük hacimli havuzları bile temizler,
  • Kum filtresi sayesinde havuz tabanında birikmiş olan kumları ve partikülleri algılayarak hızlıca temizler,
  • Otomatik cihazlar doğaya zarar vermez, temizleme esnasında istenmeyen toz ve kirleri torbasında muhafaza eder.
  • Önceleri havuz dip süpürgesi ile yapılan işlemler hem zaman alıcı idi hem de istenilen temizliğe tam manası ile ulaşılamıyordur. Havuz robotları gözle görülmeyen kirleri bile havuz tabanından ve duvarlarından kısa süre içerisinde uzaklaştırır.
  • Ekonomiktir, insan gücüne ve fazla personele ihtiyaç duyulmadan otomatik olarak istenilen temizliği

Dolphin S 200 Havuz Robotu Kullanımı Ve Özellikleri

Havuz robotu seçimi çok önemlidir. Dolphin s 200 havuz robotu, işlevsellik bakımından diğer robotlara oranla daha kalitelidir. Hafif olmasının yanında, su tahliye sistemi ile havuzlarda istenilen temizliğe ulaşmanıza yardımcı olur.  Cihaz, havuz tabanında büyük ve küçük kirleri kolayca yakaladığı gibi ikili fırçası ile kusursuz temizliğe ve parlaklığa ulaşmanıza yardımcı olur. Havuzlarda yaşanan en büyük problemlerden bir tanesi su hatlarının oluşturduğu çizgilerdir. Robot, su çizgileri de dahil diğer tüm kirleri kolayca temizleyerek büyük bir kullanım avantajı sunar.

Paylaş

Bir Cevap Yazın