Hafta sonu Kahvaltı Keyfi Ağva’da Güzel

0
95
görüntülenme
Hafta sonu Kahvaltı Keyfi Ağva'da Güzel
Hafta sonu Kahvaltı Keyfi Ağva'da Güzel

Ağva Nehir Evi, sadece konaklama imkanı ile hizmet vermemektedir. Konaklama dışında da kahvaltı hizmeti veren işletmemiz, özellikle hafta sonları sıklıkla tercih edilmektedir. İstanbul’a yakın olması ile İstanbul’da yaşayan kişiler tarafından oldukça sık tercih edilen Ağva butik otelleri arasında yer alan işletmemiz, nehir üzerinde yer alan terası ile misafirlerin keyifli bir hafta sonu geçirmesini sağlamaktadır. Hafta sonları aileniz ile güzel bir kahvaltı keyfi yaşamak için tercih edebileceğiniz işletmemizde, serpme kahvaltı ve semaverde sunulan çay sizleri bekliyor. Nehir üzerinde kahvaltınızı yaparken, bir yandan da eşsiz dağ manzarasını seyredebilir, güzel bir kahvaltının yanında bol oksijen ve temiz havanın keyfini de çıkartabilirsiniz.

Su Bisikleti İle Doğa Gezisinin Tadını Çıkartın

Ağva’da kahvaltı yerleri arasında, konumu itibari ile sıklıkla tercih edilen işletmemiz, su bisikletlerine de sahiptir. Su bisikletleri ile kahvaltı keyfinizden sonra nehir üzerinde oldukça eğlenceli bir gezinti yapabilirsiniz. Nehir üzerinde gerçekleştireceğiniz bu gezinti sonrasında, kahvenizi içerek doğanın tadını çıkartmaya devam edebilirsiniz.

Kilimli Koyuna 5 Dakika

Ağva Nehir Evi, yaz aylarında özellikle uzun tatiller için fırsat bulamayan kişilerin oldukça sık ziyaret ettikleri bir işletmedir. Hafta sonu kahvaltınızı yaptıktan sonra, ince kuma sahip plajları ve koyları tercih edebilirsiniz. Ağva Nehir Evi, Ağva plajına sadece 900 m uzaklıktadır. Bunun yanı sıra, kesinlikle görmeniz gereken Kilimli Koyu’na ise sadece 5 dakikalık bir mesafede yer almaktadır. Hafta sonlarınızın eğlenceli ve keyifli geçmesi için tüm imkanlara sahip olan işletmemizde, kahvaltıdan sonra konaklama alternatiflerini de düşünebilir hafta sonu tatilinizi uzatabilirsiniz.

Ağva Tekne Turlarını İhmal Etmeyin

Ağva Nehir Evi, konumu itibari ile her yere yakın ve tüm aktiviteleri gerçekleştirebileceğiniz bir yer olarak dikkat çekmektedir. Ağva Nehir Evi’nde kalan misafirlerimiz;

  • Ücretsiz olarak su bisikleti kullanımları,
  • Ücretsiz bisiklet turlarından yararlanabilmektedir.

Bu aktivitelerin yanı sıra, nehirde tekne turlarına katılabilir, farklı doğa manzaralarını görebilir ve huzur dolu saatler geçirebilirsiniz. Ağva Nehir Evi, nehrin kıyısında yer almaktadır. İşletmenin yakınında nehirde tekne turları düzenleyen kooperatifler bulunmaktadır. Hemen hemen her saat başı gerçekleştirilen tekne turlarına katılabilir ve geri döndüğünüzde doğa içerisinde dinlenmeye devam edebilirsiniz. Böylece, Ağva’da tatil yapmanın tüm ayrıcalıklarından faydalanarak, yoğun koşuşturmalı iş temponuza daha dinç ve enerjik bir şekilde dönüş yapabilirsiniz. Ulaşım rahatlığı ve özellikle İstanbul’a yakın konumu ile her hafta sonu rahatlıkla gelebileceğiniz işletmemizde, kendinize ve sevdiklerinize kaliteli vakit ayırabilir, temiz havanın tadını çıkartabilir ve huzur dolu bir tatil yaşayabilirsiniz.

Paylaş

Bir Cevap Yazın