Gillette Fusion İle Rahat Tıraşlar

0
323
görüntülenme
Gillette Fusion İle Rahat Tıraşlar
Gillette Fusion İle Rahat Tıraşlar

Tıraş olmak erkeklerin günlük rutinleri arasındadır. Çalışanlar her gün tıraş olmaktan pek mutlu değillerdir. Çünkü yanlış ürünler kullanıldığında yüzde kesikler ve çizikler meydana gelebiliyor. Ayrıca tıraş jiletleri ve ürünleri her gün kullanıldığında yüzün cildini tahriş etmektedir. Gilette Fusion, cildi tahriş etmeden, çizik ve kesik oluşturmadan tıraş olmanızı sağlayan nadir ürünlerdendir.

Hareket eden başlığı ve kayganlaştırıcı özelliğe sahip bıçaklarıyla tıraşınızı rahatça olabilirsiniz. Erkek yüzüyle tam uyumlu olan başlıklar her gün olduğunuz tıraşı eğlenceli hale getirecektir. Hızlı ama hasarsız tıraş keyfi sunan ürün 3’ü bir arada olarak da satılmaktadır. Gillete Fusion Proglide Styler 3, erkeklere tıraş rutinlerini eğlenceye dönüştüren harika bir settir.

Sinek Kaydı Tıraşlar

Tıraş olurken yaşana n sorunlardan biri de kılların tam temizlenememesidir. Cilde tam temas etmeyen jiletler kılları kökünden temizlemez. Bu durum bayları rahatsız eder. Gillette Fusion Pro Glide Power, cilde tam temas ederek kılları kökünden temizler. Tıraş makinesinin içeriğinde 5 adet hassas tıraş başlığı bulunur. Hassas yapıdaki tıraş başlığı ve tam temas sağlanması sinekkaydı tıraş olmayı kolaylaştırır.

Tüm yüzün tıraşı için uygun olan Gillette Fusion Pro Glide Power, pille çalışmaktadır. Yüze masaj yaparak tıraş yapar. Masajın etkisiyle tıraştan sonra kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Kaygan başlıklar sayesinde tıraş olduğunuzu bile anlamadan mükemmel sonuca ulaşacaksınız. Yedek bıçakları sayesinde aksi durumlarda dahi tıraşınızı olabilirsiniz. Her yedek bıçağı en az 1 ay süreyle kullanılabilirsiniz. https://www.cosmetica.com.tr/gillette/ sayfasında yeni model jiletleri görebilirsiniz.

Paylaş

Bir Cevap Yazın