Ezgi Turizm Karadeniz Turları ve Diğer Hizmetler

0
189
görüntülenme

Son dönemlerde turizm sektöründe, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de tatil kavramına bakış açısı değişmiş ve gelişmiştir. Yıllardır sadece güneş, kum, deniz olarak düşünülen tatil anlayışı yerini kültür ve gezi turlarına bırakmıştır. Böylece ülkemizde bulunan şelale, yayla, vadi ve dere gibi birçok doğal güzellikler çok fazla ziyarete uğramakta ve değeri daha da artmaktadır. 

Yılların tecrübesiyle Karadeniz bölgesinin en çok rağbet gören ve tercih edilen turizm şirketlerinden birisi olan Ezgi Turizm, Karadeniz turları, kültür turları, balayı paketleri ve transfer hizmetleriyle yıllardır misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaya çalışmaktadır. Turistik gezilerinde Ezgi Turizmi tercih eden kişileri hiçbir zaman müşteri olarak görmeme anlayışını benimseyen kurumumuz, misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak için çalışma misyonu izlemektedir.

Karadeniz Turları

Karadeniz bölgesi doğal güzellikleriyle ve muhteşem atmosferiyle her sene binlerce turisti ülkemize çekmekte ve ülkemize ekonomik, sosyal anlamda değer katmaktadır. Her köşesinde ayrı güzellikler barındıran bu bölgede birçok; tarihi yapı, kale, şelale, köprü ve yayla bulunmaktadır. Bu tarihi güzellikleri yerinde görüp tarih kokan varlıklarını hissetmek isterseniz Ezgi Turizm her zaman hizmetinizdedir. Sitemiz üzerindeki Karadeniz Yayla Turu sekmesinde bulunan birçok paketten size uygun olanı seçebilir ve profesyonel tur hizmetinizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Kültür Turları

Ülkemizin her bölgesi ve her köşesinin ayrı güzelliklere ve tarihe sahip olmasıyla kültür turları da oldukça önem kazanmıştır. İnsanlar artık deniz, kum, güneş gibi rutin tatillerden sıkılmakta ve daha çok sanata, tarihe önem veren turları talep etmektedirler. Ezgi Turizmin zengin tur paket seçenekleriyle, size en uygun rotayı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz. 

Ezgi Turizmde kültür turu olarak, Güneydoğu Anadolu Projesine dahil olan şehirleri içeren turlar, Salda Gölü, Doğu Ekspresi, Pamukkale Lavanta bahçeleri, Kapadokya gibi ülkemizin en değerli turizm destinasyonlarını içeren tur paketleriyle siz değerli misafirlerine hizmet vermektedir. Ayrıca bu lokasyonlarda bulunan en iyi otellerde konaklama hizmetini de tur paketleri de bu turlara dahil edilmektedir.

Balayı Paketleri

Düğün hazırlıkları ve düğün gibi tatlı telaşların ardından izdivaca çekilmek isteyen romantik çiftler balayında, baş başa doğanın tadını çıkartabilecekleri ve birbirlerine zaman ayırabilecekleri bir tatil istemektedirler. Balayı tatili konusunda yılların tecrübesiyle Ezgi Turizm, sunduğu birçok Balayı Tur Paketiyle misafirlerine ayrıcalıklı bir balayı tatili vaat etmektedir. Çamlıhemşin’de ve Fırtına Vadisi’nde konumlanan yaylaların da bulunduğu tur paketlerimizde, birçok şelale ve dere gibi doğal güzellikleri de ziyaret edebilirsiniz. Tüm balayı tur paketlerimizi görmek ve zevkinize en uygun paketi seçebilmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Transfer Hizmetleri

Transfer ihtiyaçları konusunda sınırsız hizmetleriyle Ezgi Turizm, dilediğiniz an dilediğiniz bölgeye profesyonel transfer hizmeti sunmaktadır. Özellikle Karadeniz bölgesi için transfer hizmeti taleplerinizde, Trabzon Havalimanından Ayder Yaylası, Çamlıhemşin ve Uzungöl gibi lokasyonlara özel transferler sunmaktayız. Ayrıca Rusya, Gürcistan ve Azerbaycan’daki misafirlerimizi Sarp Gümrük Kapısında karşılayıp Türkiye içerisindeki gitmek istedikleri şehirlere transfer edebiliyoruz. Bununla birlikte Ezgi Turizm, evcil hayvan taşıma, istediğiniz bir yerde durma gibi birçok ayrıcalığıyla transfer hizmetleri konusunda fark yaratmakta olup, misafirlerini en hızlı ve güvenilir şekilde destinasyon bölgelerine ulaştırmaktadır. Transfer hizmetlerimizle ilgili tüm detayları sitemizde bulabilirsiniz.

Ezgi Turizm ekibi olarak bu yazımızda sizin için Karadeniz turları, kültür turları, balayı paketleri ve transfer hizmetleri gibi konularda bilgi vermeye çalıştık. Umarız faydalı olmuştur. Daha fazla bilgi alabilmek için web sitemizde bulunan diğer içeriklere göz atabilirsiniz.

Paylaş

Bir Cevap Yazın