En İyi Popup Reklam Ağı, Popup Reklam İle Nasıl Para Kazanırım?

0
1603
görüntülenme
PopCent Nedir, Popup Reklam İle Nasıl Para Kazanırım?
PopCent Nedir, Popup Reklam İle Nasıl Para Kazanırım?

Bir reklam yayıncısı olarak internet siteniz aracılığıyla yüksek gelir sağlayabilmek için kullanabileceğiniz bir reklam stilinden bahsedeceğim. Hem reklam verenler hem de yayıncılar için en kazançlı reklam stillerinden birisi olan Pop-up reklam stili üzerine kurulmuş PopCent firmasını tanıtacağım. Hit almayı başaran bir internet siteniz var ve para kazanabilmek için reklam servisi arıyorsanız Popup reklam nedir, nasıl kazanırım?

Popup Reklam Nedir, Popup Reklam İle Nasıl Kazanırım?

Pop-up, ziyaretçi tarafından herhangi bir internet sitesine giriş yapıldığında ya da site içerisinde herhangi bir bağlantıya tıklandığında ziyaretçinin isteği dışında açılacak bir harici reklam penceresidir. Reklam kodunu sitenizin <header> bölümüne yerleştirmeniz halinde kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz. Pop-up reklam servisleri yayıncılara yüksek kazanç imkânı sağlayan, popüler bir reklam stilidir.

PopCent Nedir, Nasıl Çalışır?

PopCent Nedir, Popup Reklam İle Nasıl Para Kazanırım?
PopCent Nedir, Popup Reklam İle Nasıl Para Kazanırım?

PopCent, reklam veren ve yayıncıları bir araya getirmeyi başaran, gelişmiş ve güvenilir bir reklam servisidir. Profesyonel bir ekip eşliğinde internet siteniz aracılığıyla yüksek kazanç elde etmek istiyorsanız tercih edebileceğiniz bir reklam servisidir. Hem reklam veren hem de yayıncılar için yüksek geri dönüş & kazanç sağlayan reklam stillerinden birisi olan Popup reklam türü ile servis vermektedir.

Popcent Reklamveren Hesabı Oluşturma

Popcent’e reklam verip, uygun fiyata dönüşüm almak için BURAYA tıklayıp kayıt olabilirsiniz.

PopCent servisinin çalışma mantığını anlatmak gerekirse kısaca şu şekilde ifade edilebilir; reklam veren ve yayıncıları bir araya getirerek “kazan-kazan” diyebileceğimiz bir sisteme sahiptir. Reklam verenler kendi trafiklerini artırmak, dolaylı yoldan ürün ve hizmetleri ile ilgili geri dönüşleri artırarak kazancını artırmak için sisteme reklam vermektedir. Yayıncılar ise mevcut trafiklerini değerlendirmek, bu trafik üzerinden kazanç sağlamak için reklam verenler tarafından sisteme eklenen reklamların yayınını gerçekleştirmektedir. Yayıncılar gerçekleştirdiği reklam yayınları sonucunda her 1000 ziyaretçi için (çoğul) yaklaşık olarak $0,35 – $1.00 arası bir gelir elde ediyor.

  Blue Abyss Astronot Eğitim Merkezi

Popcent Yayıncı Kaydı (Başvurusu)

Popcent ile hemen kazanmaya başlamak için BURAYA tıklayıp kayıt olabilirsiniz.

Hangi Siteler Kabul Edilir?

PopCent reklam servisi üzerine kaydolmak isteyen yayıncıların en çok merak ettiği konulardan birisi ise hangi sitelerin kaydedildiği. Sisteme üye olmak isteyen kullanıcılar internet sitelerinin kategorisine bağlı olarak farklı kazançlar ve reklamlarla karşı karşıya kalıyor. Yetişkin ve genel trafiğe sahip internet siteleri kabul ediliyor. Sitenizin kategorisi belirleyerek görüntülenecek reklam çeşitliliğini belirleyebilir, genel içerikli internet sitenizde ziyaretçinizi rahatsız edecek reklamların açılmasını kolaylıkla önleyebilirsiniz.

Nasıl Yayıncı Olurum?

PopCent reklam ağına katılmak ve internet siteniz ile para kazanmak için öncelikle bir yayıncı hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Peki, PopCent nasıl yayıncı olurum? Yayıncı kaydı & başvurusu gerçekleştirmek oldukça basit. Bunun için aşağıdaki bağlantı üzerinden kayıt olmanız yeterli;

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN!

İşte PopCent servisi üzerinde bir yayıncı olmak için yapmanız gerekenler bu kadar basit.

Nasıl Site Eklerim? Kategoriler Neler?

PopCent sistemine yayıncı üyeliğinizi oluşturmanız ardından yeni bir site eklemek için yapmanız gerekenler oldukça basit. İlk olarak elbette yayıncı hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonrasında;

  • Üst menüde yer alan “Site Ekle” butonuna tıklayınız,
  • Karşınıza çıkan forma site adresinizi yazarak, içeriğinizin (sitenizin) kategorisini belirleyiniz,

PopCent servisine bir site eklemek bu kadar basit. Daha sonrasında siteniz sistem yöneticileri tarafından manuel bir onaya ihtiyaç duyacaktır. Bu reklam verenleri korumak için gerekli olan, içerik kalitenize göz atılacak bir onay aşamasıdır. (Spam bir sayfa değilseniz kolaylıkla onay alacaksınız, merak etmeyin.)

Kazanç – CPM Oranları Nelerdir?

PopCent reklam servisinin yayıncılara sunmuş olduğu kazanç oranı oldukça yüksek. Alternatif reklam servisleri ile karşılaştırıldığında oldukça yüksek bir kazanç imkânı sağladığını da söyleyebilirim. PopCent 1000 ziyaretçi için ortalama $0,35 – $1,00 kazanç imkânı sunuyor. Üstelik ziyaretçi sayımları tekil olarak değil, çoğul olarak kabul ediliyor. Yani aynı ziyaretçinizin karşısına birkaç defa reklam çıkarmanız halinde bu görüntülenmelerin hepsi kabul edilecek ve size kazanç sağlayacak.

  • 1K ziyaretçiye $0,35 – $1,00 kazanç imkânı,
  • Çoğul sayım imkânı, aynı ziyaretçiye birden fazla kez reklam gösterme şansı.
  Akıllı Asansör

Ödeme Periyodu ve Ödeme Yöntemleri

PopCent yayıncıları kazançlarını almak için tercih edebilecekleri alternatif ödeme yöntemlerine sahip. Bu ödeme yöntemlerinin başında ülkemizde sıkça tercih edilen, popüler servislerden birisi olan Papara da yer alıyor. Tüm ödeme yöntemlerini aşağıda sizler için sıralayacağız, merak edenler için ise minimum $20 kazanca ulaştığınızda para çekim talebinde bulunabiliyorsunuz. Ödemeler düzenli olarak her Pazartesi gerçekleştiriliyor.

  • Papara,
  • WebMoney,
  • Bitcoin,
  • Ethereum,
  • Litecoin
Paylaş

1 Yorum

Bir Cevap Yazın