En Güzel Yeni Yıl Mesajları ve Etkileyici Yılbaşı Sözleri (2018)

0
4443
görüntülenme
En Güzel Yeni Yıl Mesajları ve Etkileyici Yılbaşı Sözleri (2018)
En Güzel Yeni Yıl Mesajları ve Etkileyici Yılbaşı Sözleri (2018)

Yeni yıl için sevdiklerinize yılbaşı mesajları atma vakti. 2018 yılına özgü eğlenceli ve etkileyici en güzel yılbaşı mesajlarını sizler için derledik. 2018 yılına girerken yanında olmasını dilediğiniz dostlarınızı hatırlamayı unutmayın. Bu yazıda sizlere en güzel yılbaşı mesajlarını sunmaya çalıştık.

– Yeni yılda umutların gerçek, gerçeklerin mutlulukların sonsuz olsun! İyi Yıllar…

– Acısıyla, tatlısıyla, kötüsüyle iyisiyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin yeni yıl. Mutlu yıllar dostum!

– Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. MUTLU YILLAR!

– 2018 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. Sağlıklı ve iyi seneler!

– Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

– Zamanın en büyük hırsızı, yaşadığımız kararsızlıktır. 2018 yılı tüm kararlarımızın gerçekleşmesi ve mutluluğu getirmesi dileğiyle, nice mutlu yarınlara..

– 2017 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2018 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar.

– Yeni yıl bizlere kutlu olsun.. Yeni yıl sizlere de kutlu olsun.. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun..

– Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum..

– Hayatını değiştirmekse niyetin kendine inan, dostlarına güven, sevgine sarıl. Yeni yılda başarıların ve mutlulukların kapıları sana açılsın. Nice senelere…

– Nerede yaşam varsa orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Yeni yılını kutlar, mutlu yıllar dilerim.

– Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi ve dostlarınızı daha da mutlu etmesi dileğiyle.Nice mutlu, esenlikli yıllara…

– Geçmiş yıl ümitlerini soldurmasın, umudunu tükenmesin… Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle… İyi yıllar!- 2018 yılı senin güzel yüreğinle birlikte sana mutluluk getirecektir, eminim. İyi yıllar dileğiyle.

– Başaramadığınız zaman düş kırıklığına uğrayabilirsiniz ama umudunuzu kaybederseniz işte o zaman her şey bitmiş demektir. 2018 yılının ülkemiz, ailemiz ve hepimiz için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle… Nice yıllara…

– Her şeyin yok olduğunu düşündüğünüz anda, gelecek hâlâ yerindedir. Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Mutluluk ve başarı dileklerimle…

– 2018 yılı tüm kararlarımızın gerçekleşmesi ve mutluluğu getirmesi dileğiyle nice mutlu yarınlara…

– Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişi… Yeni yıl bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılınız kutlu olsun…

– En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar.

– 2018 yılında hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle mutlu yıllar.

– Hayal etmek başarının ilk adımıdır. 2018 yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.

– Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar dilerim.

– Her yeni yıl yeni umutlarla gelir. 2018 yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.

– Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. Mutlu yıllar!

– 2018 yılı öyle bir yıl olsun ki 2017 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin.

SMS ya da Whatsapp İle Atılabilecek Yılbaşı (Yeni Yıl) Mesajları

– Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

– Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle.

– Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle…

– Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzelliklerin sizinle olması dileğiyle. Nice mutlu yıllara…

– 2018 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!

– Yüreğinizdeki acılar,sıkıntılar uzun süreli ve taşıyamayacağınız kadar kalıcı ve ağır olmasın. İşleriniz ve eğitimlerinizdeki beklentileriniz gerçekleşsin. Çok isteyen para bulsun. Ama en önemlisi Dünya’mız için barış, refah ve huzur olsun.

– En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar.

  Kağıt Üretimi Nasıl Yapılır?
Paylaş

Bir Cevap Yazın