Bogazdatekne.net İle Tekne Kiralama Hizmetinin Farkına Varın!

0
77
görüntülenme

Bogazdatekne.net, uzun yıllardır boğaz turu ve kutlama hizmetleri veren köklü bir firmadır. Özel günlerinizde farklı bir kutlama yapmak isterseniz, firmamız üzerinden tekne kiralama işlemi yapabilirsiniz. Her türlü özel gün ve kutlama için hizmet veren ekibimiz, müşteri memnuniyetini ilke edinerek çalışmalarını sürdürmektedir. 

Özel günlerinizi sıradan ve kalabalık yerlerde kutlamak istemiyorsanız, sizler için en ideal seçenek tekneler olacaktır. Bogazdatekne.net firmamız doğum günü, sevgililer günü, mezuniyet, düğün, nikâh, after parti, kutlama, davet, toplantı gibi sayısız önemli ve özel günün kusursuz bir şekilde tamamlanabilmesini sağlamaktadır. 

Tekne Rezervasyonu Nasıl Yapılır?

Teknede kutlama yapmak istiyorsanız, kutlama yapacağınız zamana uygun olacak şekilde rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. İnternet sitemizde belirtilen iletişim yöntemlerinden dilediğinizi kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, teknede nikâh kutlaması yapmak istiyorsanız, teknede istediğiniz unsurlar, almak istediğiniz hizmetler ve tarihi bizlere belirtmelisiniz. Firmamız, istek ve ihtiyaçlarınıza göre sizlere bilgilendirme yapacak ve hazırlık yapmaya başlayacaktır.

Rezervasyon yaptırdıktan ve firmamız ile anlaşma yaptıktan sonra firmamız hazırlık aşamasında da sizlerle düzenli olarak iletişime geçerek bilgilendirme yapacaktır. Bu sayede tüm süreci en yakından takip edebilir ve istediğiniz gibi bir kutlama ortamı yaratabilirsiniz. 

Rezervasyon hakkında bilmeniz gereken hususlardan bir tanesi de, eğer özel bir gün için tekne kiralama işlemi yapacaksanız, olabildiğince erkenden rezervasyon yapılması gerektiğidir. Örneğin 14 Şubat, mezuniyet dönemleri gibi zamanlarda yer bulunmayabilmektedir. 

Tekne Etkinlikleri 

Firmamız, teknelerde yapılacak her türlü etkinlik için uygundur. Zira firmamıza bağlı olarak faaliyet gösteren teknelerimizden bazıları 500 kişiye kadar ağırlama kapasitesine sahiptir. Bu sayede nikâhtan kınaya, nişandan mezuniyet partisine kadar tüm etkinlikleriniz için firmamıza ulaşabilirsiniz. Teknede yapmak istediğiniz kutlama, parti, davet, toplantı, teklif gibi özel işleriniz için Boğazda Tekne firmamızı tercih edebilirsiniz. Teknelerimizde yapmaya uygun olan etkinliklerden bazıları aşağıdaki listede belirtilmektedir. 

  • Söz – nikâh – düğün – kına gecesi – nişan gibi toplu davetler 
  • Toplantı ve iş buluşması gibi davetler 
  • Lise ve üniversite mezuniyet partisi 
  • Sevgili, nişanlı veya evli çiftlerin baş başa boğaz turu aktivitesi 

Bu ve bunun gibi pek çok etkinliği gerçekleştirmek için firmamıza ulaşarak tekne kiralama işlemi yapabilirsiniz. Gerçekleştireceğiniz etkinliğin türüne bağlı olarak teknenin süslenmesini ve hazırlanmasını da talep edebilirsiniz. 

Tekne Kiralama Fiyatları 

Etkinliklerini Boğazda Tekne ayrıcalığı ile gerçekleştirmek isteyen bireyler, fiyatlar hakkında merak içerisindedir. Firmamız, fiyatları oldukça uygun fiyatlı tutmakta ve bu noktada kaliteden ödün vermemektedir. Ancak müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına bağlı olarak fiyatlarımızda değişkenlik görülebilmektedir. Etkinliğinizi yapmak istediğiniz tekne, kişi sayısı, faydalanacağınız hizmetler gibi bazı faktörler, fiyatları doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle net bir fiyat bilgisi almak için firmamızı arayıp etkinlik, gün, saat gibi bilgileri belirterek görülme sağlamanız tavsiye edilmektedir.    

Paylaş

Bir Cevap Yazın