Boğaz Turu

0
381
görüntülenme
Boğaz Turu
Boğaz Turu

Asya ile Avrupayı birbirinden ayırmakta olan İstanbul Boğazı, aynı zamanda uluslararası bir su yolu olarak kullanılmaktadır. İstanbul boğazı tarihimiz boyunca bir çok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Tarihi yapılar ile boğaz turu gezintisinde bir çok tarihi alan önünden geçerek turistlere bölgemizi tanıtılmaktadır. İstanbul’u ziyaret edenlerin mutlaka yapması gereken şey boğaz turu olacaktır. Her mevsim ayrı bir güzel atmosfer veren deniz havası gezisinde Kız Kulesi, Topkapı Sarayı, Çırağan Sarayı, Boğaziçi Köprüsü, Savarona Yatı, Dolmabahçe Sarayı, Rumeli Hisarı, Anadolu Hisarı, Galata Kulesi, Kuleli Askeri Lisesi, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Beylerbeyi Sarayı gibi önemli tarihi alanları gezdirmektedir.

Teknede İftar

Ramazan ayında sevdiklerinizle, ailenizle veya akrabalarınızla güzel bir iftar yemeği yemek istiyorsanız, bunun için bir düşünceniz programınız yoksa sizlere teknede iftar hizmeti sunuyoruz. Teknede düzenlemiş olduğumuz iftar programımız içerisinde Semazen gösterisi, Yemek Menüsü, Sınırsız İçecek ve Canlı Fasıl ve Tasavvuf müzikleri verilerek keyifli bir akşam geçirmenizi sağlıyoruz. 4 saat süre teknede iftar programımızda deniz havası eşliğinde güzel bir akşam geçirmenizi sağlıyoruz.

Yat Kiralama

Kendinize özel bir yat satın almak yerine kiralamaya ne dersiniz ? Kişiye özel olarak yat kiralama hizmetimiz ile sizlerde güzel bir tatil keyfi geçirebilirsiniz. İnsan kalabalığından sıkılmış ve yat turu ile kendi ruhunuzu dinlendirmek istiyorsanız tam size göre bir plandır. Saatlik, günlük ve haftalık şekilde kiralayabilecek olduğunuz özel yatlarımız son derece lükstür. Sizlerde sevdiklerinizle birlikte boğazda yat turu yapmayı düşünüyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Tekne Kiralama

Toplu şekilde programlarınız varsa bunun için yer arıyorsanız sizlere tekne kiralama hizmeti sunuyoruz. Lüks teknelerimiz ile yemekli programlar düzenleyebilir, doğum günü gibi aktivitelerinizi tekne gezisi ile birlikte gerçekleştirebilirsiniz. Usta aşçılarımız ve kaptanımız ile boğaz turu yaparak yemekli tekne turu gezisi gerçekleştirebilirsiniz. Tekne kiralama hizmetimiz kişilere ve gruplara özel şekilde olduğundan, dışarıdan herhangi yabancı alınmamaktadır. 4 saatlik zaman dilimlerinde programlar gerçekleştiriyoruz. Eğer sizlerde tekne kiralamak istiyorsanız detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Boğaz turu, tekne kiralama, yat kiralama veya teknede iftar gibi programlar yapmayı düşünüyorsanız eğer sizlerde www.tekneturu.org adresimizi ziyaret ederek bizlerle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.

Paylaş

Bir Cevap Yazın