Knight Online GB Nedir? Kopazar’da GB Alım / Satım Nasıl Yapılır?

0
102
görüntülenme

Her MMORPG oyunda olduğu gibi Knight Online’da da ticaret büyük bir öneme sahiptir. Oyuncular arasında ticaretin sağlanabilmesi için bir para birimine ihtiyaç duyulmaktadır. Knight Online para birimi ise noah’dır. Para birimi noah olduğundan GB Nedir sorusu akıllara gelebilir. 100.000.000 noah (100 M) 1 Gold Bar’a eşittir. Knight Online Gold Bar oyuncular arasında yüksek para miktarlarının anlaşılması için büyük bir rol oynamaktadır. Bazı itemlar yüksek fiyatlandırıldığında noah cinsinden fiyat belirlemek iletişimde sorunlar oluşturmaktadır. Gold Bar (GB) daha sade ve kullanışlı bir para birimi olarak oyunculara sunulmaktadır. Birçok oyuncu karakterini güçlendirmek ve ticaret yapabilmek için GB’a ihtiyaç duymaktadır. Kopazar olarak oyuncuların ihtiyaçlarını en kolay yoldan gidermek için çalışmaktayız.

Knight Online GB Nasıl Alınır/Satılır?

Birçok oyuncu karakterini hızlı şekilde güçlendirmek ve en üst seviyeye ulaşmak ister. Bunun için GB’a ihtiyaç duyulmaktadır veya elindeki GB’ı satmak isteyebilir. Bu durum akıllara şu soruları getirmektedir, Knight Online GB Nasıl Alınır ? veya Knight Online GB Nasıl Satılır ?

Kopazar’da Knight Online GB Satın al işlemi için adımları takip ediniz,

 1. Üyeliğinizde alacağınız GB miktarı karşılığında bakiyeniz olduğundan emin olunuz.
 2. Almak istediğiniz ürün sayfasını ziyaret ediniz.
 3. GB almak istediğiniz Server’ı seçiniz ve adeti giriniz. (Sitemizde 1 adet 10 M olarak belirtilmiştir. 1 GB 10 Adete denk gelmektedir.)
 4. Açılan pencerede “Oyundaki Adınız” kısmına oyun içerisindeki adınızı eksiksiz şekilde giriniz.
 5. Teslimat yerlerimiz oyuncu adı girdiğiniz sayfada belirtilmiştir. Teslimatlar Trade ile yapılmaktadır.

Kopazar’da Knight Online GB Satış işlemi için adımları takip ediniz,

 1. Kopazar üzerinden, GB Satış sayfasına gidiniz.
 2. Satış yapmak istediğiniz Server’ı seçiniz ve adet girerek “Satış yap” Butonuna tıklayınız.
 3. Açılan pencerede “Oyundaki Adınız” kısmına satış yapacağınız karakterin adını eksiksiz şekilde giriniz.
 4. GB Teslimat noktaları Oyun adınızı girdiğiniz sayfada belirtilmiştir.
 5. Sitemizde bulunan “Gold Satışlarım” kısmında size çalışanlarımız tarafından nick verilecektir. Lütfen nicki kontrol edinir. Oyun içerisinde dolandırıcılara dikkat ediniz. Kopazar çalışanları sizinle oyun içerisinde iletişime geçmez.
 6. Teslimat Trade ile yapılmaktadır. GB teslimatından sonra ücretiniz bakiyenize yansıyacaktır.

Knight Online GB Fiyatları

Kopazar her zaman oyuncuları düşünerek, en uygun ve ucuz GB almalarını sağlamaktadır. Fiyat politikamız oyuncu dostu bir şekilde belirlenmekte ve en güvenilir yoldan oyuncuların alışverişleri sağlanmaktadır. GB fiyatları ne kadar ? Sorusu her zaman güncelliğini korumaktadır. GB fiyatları sürekli güncellenmektedir.

Güvenli Ödeme Yöntemleri ile Alışveriş Kopazar’da!

Kopazar her zaman oyuncu dostu olarak çalışmalarına devam etmektedir. Oyuncuların 7/24 istedikleri ürünlere ulaşabilmesi için birçok farklı ve güvenilir ödeme yöntemleri sunmaktayız. Sizlerde ödeme seçeneklerimiz arasından uygun olanı seçip, 7/24 bakiye yükleyebilir, sipariş verebilirsiniz.

Hızlı ve güvenilir GB alışverişi için: kopazar.com/knight-online-gold-bar

Paylaş

Bir Cevap Yazın