Arı Sütü Nedir?

0
360
görüntülenme
Arı Sütü Nedir?
Arı Sütü Nedir?

Günümüzde oldukça fazla sevilen ve her yaş grubunun tüketebildiği protein ve vitamin takviyesi olarak bilinen arı sütü, içerisinde pek çok vitamin barındırır. İşçi arılar tarafından üretilen bu süt kraliçe arıların yetişmesinde faydalı olduğu kadar insan vücudunda da faydalıdır. A, E, C, D, K ve B vitamini açısından zengin olan bu sütü günlük hayatta tüketebilirsiniz.

Arı Sütü Nasıl Kullanılır?

Günlük vitamin ve mineral takviyesi olarak kullanabileceğiniz arı sütü, bağışıklık sisteminin güçlenmesinde rol alan bir takviyedir. Hamile kadınların doktor tavsiyesinden sonra kullanması gerekir. Arıya alerjisi olan bireylerin kullanması uygun değildir. Herhangi bir alerjisi olmayan bireyler gönül rahatlığıyla tüketebilir.

Arı Sütü Fiyatları

Günlük kullanıma uygun olarak alınabilecek arı sütü fiyat bakımından da oldukça uygundur. Marka ve miligram çeşidine göre fiyatlarda değişiklik meydana gelebilir. Sizler de bütçenize en uygun marka tarafından satışa sunulan arı sütünden satın alarak kullanabilirsiniz. En kaliteli ve uygun fiyatlı çeşitlerine https://www.mindivan.com.tr/kategori/ari-sutu link adresine tıklayarak dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Paylaş

Bir Cevap Yazın