9. Sınıf Matematik Soruları ve Konu Anlatımlı Kitap Değerlendirme

0
485
görüntülenme
9. Sınıf Matematik Soruları ve Konu Anlatımlı Kitap Değerlendirme
9. Sınıf Matematik Soruları ve Konu Anlatımlı Kitap Değerlendirme

Gün içinde zaman zaman öğrenciler motivasyonu düşürecek bazı cümleleri kullanırlar. “Ders çalışamıyorum, çözülecek sorular beni bekliyor, çalışmam lazım ama hiç başlamak istemiyorum.” gibi… Bu durum motivasyonu azalan öğrencinin derse karşı odaklanmasını da azaltır. Dolayısıyla bunu önlemek adına doğru plan, doğru kaynak ve doğru hedef sayesinde başarıya ulaşmak mümkündür. Özellikle lisenin temeli olan ve başlangıcı olan 9. sınıfta önemli derslere ağırlık vermek gerekir. Bunların başında da 9. sınıf matematik dersi gelir. Peki matematik dersi için hangi kaynaklar tercih edilmeli ya da hangi kaynaklar daha profesyonel diye merak ediyor olabilirsiniz. Bizler de 9. sınıf matematik soruları ve 9. sınıf matematik konu anlatımında Tonguç Akademi Şenol Hoca 9. sınıf matematik kitaplarını tavsiye ediyoruz.

Tonguç Mağazası 9. Sınıf Matematik Soru ve Konu Anlatımları

Tonguç akademi mağazası 9. sınıf matematik konu anlatımı ve soru bankası olarak çok farklı, bir o kadar da zevkli kitap yayınlara sahiptir. Her konuda müfredat tek tek ele alınmış ve özellikle matematik 9. sınıf konularının tamamı bir kitapta toplanmıştır. Yani her konuyu rahatlıkla bulacak ve eksik kalan konularınız asla kalmayacak. Bunun dışında 9. sınıf matematik konu anlatımı kitaplarında en çok göze çarpan detay soru sayfalarında yer alan karekodlardır. Bu çok önemli detay kitabın ne kadar kaliteli bir basım olduğunu ve üzerinde fazlaca emek harcandığının kanıtıdır aslında. Bu karekodlar, o sayfadaki çözemediğiniz sorular varsa hemen karekodu okutarak sorunun numarasını girip çözümünü rahatlıkla bulacağınız teknolojik bir sistemdir. Böylece takıldığınız soruları anlamadan geçememiz için harika bir uygulamadır.

Tonguç Mağazası 9. Sınıf Matematik Soru Bankası Soruları Zor Mu?

Tonguç Mağaza 9. sınıf matematik soru bankası kitaplarında zorluk seviyeleri orantılı şekilde dağıtılmış. Yani matematik konu anlatımını bitirdikten sonra soru çözümüne geçtiğiniz zaman zor sorularla sizlerin motivasyonu düşürülmüyor. Zorluk seviyesi kolaydan zora doğru hazırlanmış ve uzman hocalarca kontrol edilerek oluşturulmuş. Öğrencilerimizin öğrenmesi adına her detay düşünülmüş demiştik. İşte onlardan biri de eğitim videolarıdır. Şenol hoca 9. sınıf matematik ders konuları tek tek işlenmektedir. Anlatımı oldukça yalın, anlaşılır ve bir o kadar da zevkli olan Şenol hocanın matematik konularını ve soru çözüm yöntemini çok seveceksiniz.

Tonguç mağazası matematik 9. sınıf soru bankası ve konu anlatımlı kitaplar sundukları hizmetler kalitesine göre fiyatları da oldukça uygundur. Özellikle kitabı elinize aldığınız ve şöyle bir sayfalarını çevirdiğinizde tüm bu anlattığımızın daha fazlasını fark edeceksiniz. Ayrıca diğer her dersten konu anlatımlı kitapları da aynı formatta hazırlanmıştır. O halde hiç vakit geçirmeden ister online sitesinden isterseniz de kitapçılardan Tonguç mağazası 9. sınıf matematik konu anlatımı ve 9. sınıf matematik soru bankası kitaplarınızı almayı unutmayın.

Paylaş

Bir Cevap Yazın