3D Mimari Modelleme

0
479
görüntülenme
3D Mimari Modelleme
3D Mimari Modelleme

3D mimari modelleme günümüzde mimari alanda ve inşaat alanında en sık kullanılan uygulamaların başında yer almaktadır. 3D modelleme sayesinde binalar proje aşamasında görsel olarak ortaya çıkabilir ve yapılmak istenilen değişikler inşaat başlamadan proje üzerinde gerçekleştirilerek zamandan ve bütçeden tasarruf edilebilir. 3D modelleme sayesinde mimari çizimler hayata geçer ve hayal gücünün ötesinde görsel olarak somut sonuçlar almanıza yardımcı olur.

En iyi 3D mimari modelleme firmaları arasında bulunan garadesign.com hem iç hem de dış mimaride 3D modelleme yaparak hizmet sunuyor. Profesyonel ekibi ile hizmet veren Gara Design, kısa sürede etkili ve yaratıcı çözümleri ile binalarda ihtiyacını duyduğunuz her şeye ulaşmanıza yardımcı oluyor.

Gara Design’ın sunduğu bazı hizmetler;

– 3D mimari modelleme:

3D mimari modelleme ile mimari projeleri görselleştirerek nasıl mekanlara sahip olacağınızı size gösteriyor ve inşaat sonunda sürprizlerle karşılaşmadan mekanların iç ve dış görünümleri ile sizleri kavuşturuyor. 3D 360 sanal tur ile binaların bittikten sonra çevreleri ve bina içlerinin nasıl göründüğünü görebilir, sanal turlar ile aklınızdaki tüm soru işaretlerine cevap bulabilirsiniz.

– Cephe tasarımları:

Yaratıcı cephe tasarımları ile binaların daha iyi görünmesine ve kendine özgü tasarımlara kavuşmasını sağlayarak hayal ettiğiniz mekanlarla sizleri buluşturan Gara Design ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz!

– İç mekan tasarımı:

Standartların dışına çıkmak ve iç mekanlarda ihtiyacınız olan konfor ve yeniliğe ulaşmak için Gara Design tek yardımcınız! İç mekanların özelliklerine göre hazırladıkları yaratıcı tasarımlar sayesinde hayallerinizin ötesinde ve modern görünümlü iç mekanlara kavuşabilir ve etkileyici iç mekanlarla çevrenizi şaşırtabilirsiniz.

Mimari alanda ihtiyacınız olan her şeyi size sunan Gara Design, sektörün yeniliklerini takip etmekte ve değişimi ortaya çıkartmak için yaratıcılığını sizlerle paylaşmaktadır. Gara Design ile sizde hayalleriniz ile buluşabilirsiniz!

SPONSOR İÇERİKTİR

http://www.garadesign.com/3d-mimari-modelleme/

Paylaş

1 Yorum

Bir Cevap Yazın