Yurtdışı Lise Eğitiminde Başarının Adresi: ICES

0
478
görüntülenme
Yurtdışı Lise Eğitiminde Başarının Adresi: ICES
Yurtdışı Lise Eğitiminde Başarının Adresi: ICES

1998 yılında Adana’da English Home Campus of Languages bünyesinde kurulan ICES Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı kaliteli hizmet anlayışı ve yurtdışı eğitiminde yaşanılan eksiklikleri en doğru şekilde karşılayan eğitimi ile fark yaratıyor. Yurtdışında eğitim görmek isteyen öğrencilerin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda danışmanlık hizmeti veren kuruluş, öğrencilere daha iyi seçenekler sunmak ve memnuniyet seviyelerini artırmak amacı güdüyor.

ICES Lise Değişim Programlarında En Doğru Adres

ICES, 15-18 yaş grubundaki öğrencilerin başvuru yapabileceği ve Türkiye’ye döndüklerinde de yıl kaybına uğramadan eğitimlerine devam edebileceği Almanya, İngiltere, İtalya, Fransa Kanada ve ABD’deki lise değişim programlarına danışmanlık sağlıyor. ICES lise değişim programları, yurt dışında eğitim tecrübesini ve vizyonunu geliştirerek ülkesine katkı sağlamak isteyen öğrencilerin seçeneği oluyor. Bu programlar ile öğrenciler seçtikleri ülkede 1 akademik yıl ya da 1 akademik dönem yani 5 ay kadar süreyle eğitim görüyor. Öğrencilerin akademik bilgilerinin gelişmesine yardımcı olan program aynı zamanda özgüven gelişimini ve sorunluluk bilinci oluşmasını destekliyor. Öğrencinin gittiği ülkede lise deneyine sahip olması ya da oradan mezun olması bu ülkedeki üniversitelere girişlerini kolaylaştırıyor.

Yurtdışı Eğitiminde Güvenilir Adres

Güvenilirliği ile ön plana çıkan ICES Türkiye’nin dört bir yanındaki aile ve öğrencilerin ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz ediyor, birebir danışmanlık ve öğrenci koçluğu hizmetiyle dikkat çekiyor. Uluslar arası platformda akademik kariyer yapmak isteyenler, yurtdışında lise okumak isteyenler için yaptığı danışmanlıkların yanı sıra kuruluş; yurtdışı dil eğitimi, yaz okulları, sertifika ve diploma programları, MBA, master programları için de danışmanlık hizmeti veriyor. 19 yıllık tecrübeye sahip olan ICES; Almanca, İngilizce, Fransızca, İspanyolca dil eğitimi ve 12 ülkede yüksek lisans ve lisans eğitimi; İngiltere, Amerika ve Kanada’da lise eğitimi alınabilmesi için en uygun fiyatları sunuyor.

  Tarihteki Türk İmparatorlukları ve Devletleri

İCES ile Tam Destekli Yurtdışı Eğitimi

Adana dışında İstanbul ve İzmir merkezleri ile Çanakkale, Bursa, Mersin ve Gaziantep’te de danışmanlık hizmeti sunan ICES, öğrencilerden sadece eğitim almak istediği kuruma karar vermelerini istiyor. Eğitimine karar verdiğiniz okul işlemleri ile ilgili her türlü yazışma ICES tarafından yapılıyor. Okul işlemlerinin yanı sıra sağlık sigortası, vize ve konaklama işlemlerini de öğrenci adına tamamlayan kuruluş, gidilen ülkede öğrencinin karşılaştığı tüm problemlerde yanında olmaya ve destek vermeye devam ediyor. Öğrencinin gideceği ülkede yabancılık çekmemesini sağlamak amacıyla okul ve ülke hakkında bilgilendiren ICES, aileler ve öğrencilere birebir yurtdışı danışmanlık hizmeti veriyor.

Sizde yurtdışında eğitim almak istiyorsanız, https://www.icesturkey.com’ u ziyaret edebilir, profesyonel yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Paylaş

1 Yorum

Bir Cevap Yazın