Yabancı Tatilcilerin Seçimi Tekneden Yana

0
144
görüntülenme

Kısa zaman içerisinde doyumsuz bir yaz tatili geçirmek için yat kiralama gününüzü oldukça popüler hale geldi. Bu durum sadece yerli turistler değil aynı zamanda yabancı tatilcilerin de gözdesidir. Çünkü böylece Ege ve Akdeniz’in muhteşem tatil beldelerini doyasıya yaşama şansı elde edilmektedir. Üstelik tam donanımlı lüks ve konforlu yatlar, her zevke hitap eden farklı seçenekler sunuyor.

Kişi sayısı ve kabin sayısı ile beraber birçok özelliği doğrultusunda farklı yatlar arasında tercih gerçekleştirmek mümkün. O yüzden dünyanın farklı yerlerinden Türkiye’ye tatile gelen pek çok yabancı turist, özel yat kiralama hizmetini tercih etmektedir. Türkiye’de ise bunu en iyi şekilde sağlayan Albatros Yachting her zaman hatırlanacak bir tatil imkanı sunmaktadır.

Yabancı Tatilciler İçin Özel Yat Kiralama

Rusya ve Almanya ile beraber İngiltere başta olmak üzere, dünyanın birçok farklı yerinden Türkiye’ye her yaz yoğun turist akınına uğrar. Özellikle son dönemlerde yat kiralama hizmetinin çok daha fazla öne çıktığını söylemek gerekir. Çünkü böylece mavi tur yolculuğu ile kısa zamanda yoğun ve kaliteli bir tatil yapma şansı elde edilmektedir.

Özel olarak hazırlanmış program dahilindeki rota eşliğinde, pek çok ada ve koya uğranır. Buralarda denize girmek, güneşlenmek ve tarihi yerleri gezmek gibi pek çok fırsatı da değerlendirme şansı elde edilir. Özellikle Türkiye’nin eşsiz maviliği ve yeşilliğini doyasıya çıkarma şansı yat kiralama seçeneği ile öne çıkmaktadır.

Tam Donanımlı Özel Yat Kiralama Hizmeti

Engin denizlere açılarak muhteşem doğa görseli altında yat turları günümüze yoğun olarak tercih ediliyor. Özellikle turistler yurt dışından geldiklerinde kısa zamanda tatile en iyi şekilde değerlendirmek istemektedir. Özel olarak hazırlanmış yatlar tüm gereksinimleri taşımak suretiyle, harika bir deneyim sunuyor.

Birbirinden farklı boyutlara ve tasarım ile özelliklere sahip olan yatlar, her açıdan eğlenceli bir tatil keyfi sağlamaktadır. Hem hiç mekan hem de dış mekan olarak tüm istekleri yerine getiren farklı yatlar arasında tercih yapılabilir.

Özellikle iç mekan olarak konforlu yataklar, televizyon ve banyo ve mutfak eksiksiz bir lüks ev konforu sunuyor. Dış mekanda ise güneşlenmek için geniş alan, sohbet etmek için bölge ve aydınlatma gibi pek çok olanak yer almaktadır.

Mavi Tur İçin Yat Çeşitleri

Günlük veya haftalık olarak kiralama doğrultusunda mavi tur yolculuğu için birçok yat çeşidi bulunmaktadır. Farklı özellikleri ve çalışma prensibi ile birlikte pek çok tanımlı donanımı üzerinden yat çeşidi tercih yapmak mümkündür. 

– Katamaran çeşitleri

– Guletler

– Trawler tekne çeşitleri

– Yelkenliler

– Motor yat çeşitleri

Her biri değişik tasarımlar ve boyutlar ile beraber görselleri altında tercih olanağı sunuyor. Hem bireysel istekler hem de kişi sayısı, kabin miktarı ve yapılacak rotaya bağlı şekilde seçim gerçekleşmektedir. Bu seçimi en iyi şekilde sunan Albatros Yachting bünyesinde harika programlar eşliğinde Türkiye’nin en güzel tatil beldelerini ziyaret edebilirsiniz.

Farklı Destinasyonlar ile Yabancı Tatilciler İçin Yat Kiralama

Ege Bölgesi ve Akdeniz Bölgesindeki tatil beldeleri dünyanın pek çok yerinden turist çekmektedir. Ancak günümüzde artık yabancı turistlerin tatil yapma anlayışları da günümüzde değişkenlik göstermek durumdadır. Çünkü hem maviliğin ve yeşilliğin tadını çıkarmak hem de konforlu şekilde konaklama konusunda yat çeşitleri önemli yer taşıyor.

Üstelik pek çok rota üzerinden harika destinasyonlar eşliğinde birbirinden özel tatil beldelerini ziyaret etme şansı elde edilmektedir. Bu konuda Fethiye, Marmaris, Bodrum ve Göcek gibi daha birçok beldeyi görme şansı bulunuyor. Bu beldelerin limanları, kıyı alanları, merkezleri ve adaları ile koylarını gezme şansını elde etmek mümkündür.

Uygun Fiyatlar Eşliğinde Özel Yat Kiralama

Hiçbir şeyin eksik olmadığı ve tam donanımlı yatlar, özel kiralama eşliğinde seçim şansı sunmaktadır. Lüks ve konforu en iyi şekilde yaşatan birbirinden farklı yatlar, üstelik çok uygun fiyatlar ile tercih olanağı sağlıyor. Bunu uzun yıllardır sun Albatros Yachting kurumsal hizmet anlayışı eşliğinde bütçe dostu seçenekler sunmaktadır.

Her ailenin bütçesine göre tercih imkanı sağlayan günlük ya da haftalık yatlar arasından seçim gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle son dönemlerde hem yerli hem de yabancı turistlerin vazgeçilmezleri arasında yat kiralama keyfi geliyor. Eşsiz bir doğa manzarası altında denizin keyfini çıkarmak için, site üzerinden kolayca rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Paylaş

Bir Cevap Yazın