Welder Saat

0
437
görüntülenme
Welder Saat
Welder Saat

İtalyan tasarım firması Welder marka saatlerin kendine has özelliği,  giyilen kıyafete ve ışığa göre renk değiştiren camdan üretilmesidir.Photochromic cam adı verilen bu maddenin kullanıldığı saatler büyük ilgi görmektedir. Değişik kasa ölçülerinde tasarlanan Welder Saat bayan ve erkekler hitap eden tasarımları ile göz doldurmaktadır.

Welder Saat Modelleri

Welder saatlerin kasa çapları 38 mm ile 50 mm arasında değişmektedir. Kronometre içeren, tarih göstergeli modelleri de mevcuttur. Camları su geçirmez özelliktedir. Yuvarlak kasa modelleri mevcuttur. Welder Slim modeli ince kasa tasarımı ile zarif bir görünüm taşır. Welder erkek saatleri kalın çelik kordonları ile bilek yapısına göre gösterişli bir görüntü verir.

Seçilen modele göre ışığın gelişi ile kadran rengi değişiklik gösterir. Kayış türü deri, silikon, hasır olmak üzere çeşitlendirilir. Kayış renkleri kahverengi, zeytin yeşili, mavi, çelik renklerden tasarlanır. Kasa rengi bronz, çelik, pembe altın, siyah renklerden oluşur.Welder saat koleksiyonları moody, slim , space  ve bold olarak adlandırılmıştır. Welder saat modellerini https://www.saatvesaat.com.tr/marka/welder-moody-watch sayfasından inceleyebilirsiniz.

Paylaş

Bir Cevap Yazın