Vero Concept ile İzmir Mimarlık Çözümleri

0
712
görüntülenme

Türkiye başta olmak üzere tüm dünya için profesyonel çalışmalar yürüten Vero Concept, İzmir mimarlık ofisleri arasında işini layığıyla yapan yegâne kurumların başında geliyor. Vero Concept, hazırlamış oldukları mimari proje çizimleri ile birlikte tüm dünyaya benzersiz bir yaratıcılığa sahip olduklarını gösteriyor. İç mekân tasarımı başta olmak üzere birçok sektörde kusursuza yakın çizimleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Çağdaş Tasarımlar İçin Vero Concept

Çağımız gereksinimlerini en iyi şekilde analiz etmeyi başaran Vero Concept ekibi, çağdaş ve yenilikçi bir mimari anlayış ile kullanıcı ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, estetik bir yaklaşım ile mimari ve iç mekân tasarımlarını hayata geçiriyorlar.

Vero Concept İzmir mimarlık ofisi alanında uzman iç mimar, görselleştirme ve grafik tasarımcılarından oluşan dünya standartlarında güçlü ve tecrübeli ekibiyle her proje için detaylı bir araştırma ve inceleme gerçekleştirerek çizimlerini hazırlamaktadır. Geçmişten bugüne okul, villa, ofis, otel, hastane, mağaza, restoran ve konut gibi birbirinden farklı 300’ü aşkın projede imzası bulunan Vero Concept ekibi; tasarımı bir bütün olarak görüyor ve plan aşamasından, iç mekan ve uygulamaya tüm aşamaları detaylı bir şekilde çizerek projenin her aşamasında yer almaktadır.

Vero Concept Neler Yapıyor?

Vero Concept Mimarlık Ofisi bünyesinde çalışmalarını yürüten mimar ve grafik uzmanları eski binaların restore edilmesi, mevcut binaların kullanım alanlarının artırılması ve yeni inşaat projelerinin başlangıçtan bitiş aşamasına kadar tüm adımlarında yer alır. Projeler kapsamında bina tasarımı için benzersiz konseptler hazırlayarak bu örnekleri müşterilerine sunan Vero Concept, bina ve kullanıcı ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak müşterilerine projenin geliştirilebilmesi ve daha pratik bir hal alabilmesi için müşterilerine tavsiyeler sunmak.

Vero Concept ekibi, küçük ofis ortamlarında dahi müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak pratik bir çalışma aranı yaratabilmek için gelişmiş ve yenilikçi iç mimarı çalışmaları ortaya koyarak, kullanım bakımından standartların üzerinde fırsatlar sunan bir ofis tasarlıyor. Yaşam ve çalışma alanlarının güzelleştirilebilmesi, estetik bir görünüme kavuşturulabilmesi ve daha kullanışlı olması için kurulmuş olan Vero Concept, bireyler için daha yaşanılabilir ve ideal alanlar oluşturuyor.

İç Mimarlık Süreci Nasıl İşliyor?

Vero Concept, iç mimarlık çalışmalarını büyük bir özen ve titizlikle gerçekleştiriyor. İlgili sürecin nasıl işlediğini merak ediyorsanız kısaca şu şekilde özetleyebiliriz;

  • Çalışma ile ilgili araştırma ve tasarım sürecinin oluşturulması,
  • Mekâna yönelik eşya ve malzeme araştırmasının detaylıca gerçekleştirilmesi,
  • Müşteri talep ve ihtiyaçlarının göz önünde bulundurularak kroki çizimi,
  • Kalite ve fiyat araştırması yapılarak en uygun seçeneğin müşteriye sunulması,
  • Estetik olduğu kadar fonksiyonel tasarımların oluşturulması.

Tasarım çalışmalarının uygulama aşamalarının tamamlanmasıyla birlikte proje hayata geçirilerek müşteriye teslim edilmektedir.

Modern Villa Tasarımları

Villa, çoğunlukla bireylere özgü müstakil tarzda oluşturulan ev projeleri olması nedeniyle daha çok bireysel zevkler doğrultusunda hazırlanması gerekmektedir. Müşterinin alışkanlıkları göz önünde bulundurularak kullanım kolaylığı sağlayacak dokunuşlar eklenmektedir. Modern anlamda kusursuz bir proje ortaya koyarken arazi ve imar kuralları gibi detaylara da dikkat edilmektedir.

Konut Projeleri ve Tasarımları

Mimari bir tasarım ortaya koyarken iç mimar ve grafiker arkadaşlarımız kendilerine “nasıl bir evde” yaşamak istediklerini soruyor ve bu kapsamda konut projelerinin hayata geçirilmesinde müşterilerinin özel talepleri doğrultusunda mükemmel bir yaşam imkânı sunan konutlar, sosyal alanlar oluşturuyor.

Konut projelerinde konforun ne kadar önemli bir detay olduğunu ve bunu lüks olarak değil bir gereklilik olarak görmemiz gerektiğini biliyoruz. Aile bireylerinin evde rahat bir şekilde aktivitelerini gerçekleştirebilmeleri, kendilerine özel alanlara sahip olmaları gerektiğine inanıyoruz. Her şeye rağmen çizimlerimizi hayata geçirirken mimari estetiğin de ne kadar gerekli olduğunu biliyoruz.

Paylaş

Bir Cevap Yazın