Venezia Palace De Luxe Resort Hotel

1
311
görüntülenme
Venezia Palace De Luxe Resort Hotel
Venezia Palace De Luxe Resort Hotel

Her yıl birçok müşteriye ev sahipliği yapan ve son derece olumlu yorumlar alan Venezia Palace Deluxe Resort Hotel tatil için tercih edilen şehirlerin en başında gelen Antalya Lara – Kundu mevkinde bulunmaktadır. Havaalanına kolay bir şekilde ulaşım sağlamanız için transfer hizmeti bulunan hotelde, havaalanına yalnızca 15 km uzaklıkta olan tesis merkeze 20 km ve otogara ise 20 km gibi bir uzaklıktadır. Daima müşterilerin istek ve arzularınıza göre hizmet sağlayarak onlara en iyi tatil fırsatlarını sunan hotel, sizin ve sevdikleriniz için en iyi tatili yapmak için doğru tercihtir. 2003 yılında hizmete giren Venezia Palace De Luxe Resort Hotel 2014 yılında müşterileri daha iyi bir hizmet vermek ve konforlu odalarda kalmalarına olanak sağlamak için yenilenmiştir.

Denize sıfır olduğundan dolayı kolay bir ulaşım sağlanabilmektedir. Ayrıca müşterilerinin kendilerini daha rahat hissetmelerine olanak sağlayacak özel kum plajı bulunmaktadır. Hotel içinde de zaman geçirmek isteyen müşteriler için de açık, kapalı ve çocuk havuzu da bulunmaktadır. Plajda bulunan yiyecekler ücretli olarak servis edilmektedir. Bunun yanında birçok farklı su sporu aktivitesi de tesiste mevcuttur. Ultra her şey dahil konsepti ile hizmet veren tesisde, müşterilerin istek ve ihtiyaçları için her şey iyi bir hizmet anlayışı ile sağlanmaktadır. A La Carte konsepti ile açık ve kapalı restoran ile sizlere güzel bir yemek konsepti sağlayan tesiste, lezzetli yemekler ile güzel ikramlar sunulmaktadır.

Hotel Aktiviteleri

Müşterilerin tatillerini dolu dolu ve eğlenceli bir şekilde geçirmeleri adına her şey düşünülmüştür. Kişisel bakıma önem veren müşteriler için Güzellik Salonu, Sauna , Türk Hamamı, Fitness, Spa Merkezi, Bali ve Thai Masajı, Kese & Köpük ve birçok farklı aktivite bir arada sunulmaktadır.

Kaynak: https://www.otelsor.com/venezia-palace-deluxe-resort-hotel/

Paylaş

1 Yorum

Bir Cevap Yazın