Teknede Kahvaltı Turları ile Güne Keyifli Başlayın

0
216
görüntülenme
Teknede Kahvaltı Turları ile Güne Keyifli Başlayın
Teknede Kahvaltı Turları ile Güne Keyifli Başlayın

İstanbul’da tekne kiralama aktiviteleri oldukça yaygındır. Yaz kış gerçekleştirilebilen bu aktivite sayesinde her an boğazda yavaşça ilerleyen bir teknenin içinde huzurlu bir gün geçirebilirsiniz. Tekne Kiralama İstanbul, boğazda özel günlerinizi kutlamanız için size pek çok fırsat sürer. Bunlardan biri de teknede kahvaltı turları ile kutlama yapmaktır.

Teknede Kahvaltı Turu Organize Etmek

Tekne Kiralama İstanbul, teknede çok sayıda etkinliği gerçekleştirmenizi sağlar. Bu etkinlikler; doğum günü, evlilik teklifi, yıl dönümü, bekarlığa veda, yüzme turu, iş yemeği ve mezuniyet şeklinde örneklendirilebilir. Bu etkinlerde ister kahvaltı ister akşam yemeği isterseniz de kokteyl ikramını tercih edebilirsiniz.

Özel bir aktiviteye veya sadece yakınlarınızla keyifli bir sabah geçirmek için teknede kahvaltı turu yapmayı planlıyorsanız listelediğimiz adımları takip ederek mükemmel bir boğaz turu tecrübe debilirsiniz.

  • Güvenilir ve iyi bir tekne şirketi bulun

Tekne kiralayan birçok tekne şirketi vardır ancak doğru olanı seçtiğinizden ve bütçenize uygun olup olmadığından emin olmalısınız. Yoğun sezon (Nisan-Ağustos) muhtemelen kiralamak için en pahalı zamandır ancak bazı tekne şirketleri makul bir fiyat sağlayabilir. Ayrıca yoğun olmayan sezon çok daha ucuz olabilir. Tekne kiralama konusunda bilgi almak için tekne partinizi seyahat tarihinizden 2-3 ay önce planlayabilirsiniz. Bu sayede rezervasyon sorunları yaşamazsınız. Bunu kesinleştirmek için rezervasyon için bir kapora yatırabilirsiniz.

  • Partiniz için uygun ve güzel tekneyi seçin

Tekne kiralama şirketleri farklı büyüklük ve tipte tekneler kiralamaktadır. Bu sebeple planladığınız organizasyona göre bir tekne seçmeniz gerekir. Bu sayede siz ve misafirleriniz teknede güzel ve keyifli bir gün geçirir.

  • Doğru tarihi seçin

Doğru tarihi seçmek en önemlisidir. Şirket çalışanları için hafta sonu daha uygundur ancak hafta içi daha rahat olduğundan izin alınırsa daha rahat olunacaktır. Misafirlerinize onlar için en rahat tarihi sorarsanız herkesin katılabilmesini sağlar. Ayrıca bu sayede yiyecek içecek miktarını da bu sayede kolayca belirleyebilirsiniz.

  • Güzergahınıza karar verin

Teknenin başlangıcı Anadolu yakasında ya da Avrupa yakasında olabilir. Ayrıca bu gezdiğiniz ilçeleri de şekillendirir. Ayrıca güzergahınızı konuklarınıza sorarak da karar verebilirsiniz.

  • Etkinliğe ve Bütçenize uygun bir tekne kiralayın

Teknede kahvaltı turu planlarken doğru tekneyi seçtiğinizden emin olun. Tekne Kiralama İstanbul, sunduğu tekne seçenekleriyle etkinliğe ve kişi sayısına en uygun tekneye karar verebilirsiniz. Kişi sayısına ilaveten dekor eklemeyi planlıyorsanız büyük bir tekne, birkaç kişilik bir etkinlik düzenliyorsanız küçük bir tekne kiralamanız daha mantıklıdır.

  • Kişi sayısını kaydedin

Birçok kişi davet edebilirsiniz ancak bu kişilerden bazıları size tekne gezinizde katılamayabilir. Ancak teknede kahvaltılı turları ayarlarken kişi sayısı oldukça önem arz eder. Söylediğiniz kişi sayısından az kişinin gelmesi bütçeniz bakımından sizi zorlayabilirken fazla kişinin gelmesi ise yemeğin yetmemesine sebep olur.

  • Teknede kahvaltı turuna ilk ulaşan siz olun

İskeleye giden ve teknenin kaptanıyla ilk konuşanın sizin olmanız organizasyonu kontrol etmenizi ve son dakika düzeltmeleri gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca misafirlerinize yol tarifi yapmanız ve otopark bulmalarına yardımcı olabilirsiniz.

Tekne Kiralama İstanbul ‘da adından sıkça söz ettiren Uluçay Yatçılık, teknede kahvaltı turları düzenleyerek yıllardır müşterilerine hizmet vermektedir. Şirketimizin sunduğu masa süsleme, çiçek buketi, balon süsleme, pasta, Bay Keman, Bayan Keman ve rehber desteğiyle özel günlerinizi oldukça keyifli ve huzurlu şekilde geçirebilirsiniz. Tekne Kiralama İstanbul’un sunduğu kahvaltı menüsü; peynir çeşitleri, zeytin çeşitleri, bal, kaymak, tereyağı, reçel, çokokrem, haşlanmış yumurta, menemen, salam, sigara böreği, paçanga böreği, domates söğüş, salatalık söğüş, ekmek, poğaça, simit, çay ve kahve içerir.

Paylaş

Bir Cevap Yazın