Superman and Lois

0
166
görüntülenme
Superman and Lois
Superman and Lois

Superman and Lois

DC Comics evrenini yakından takip etmeye devam ediyorum. Burada benim için en özel karakterlerden bir tanesi kesinlikle Superman. Şimdilerde yepyeni bir proje ile karşımıza çıkıyorlar ve 2021 yapımı superman and lois hakkında konuşmak için buradayım. Jerry Siegel ve Joe Shuster ürünü olan kahramanlarımızı bu kez çok daha farklı bir boyutta ve karakterde izleyeceğiz.

CW kanalında yayın hayatına başlayan dizi, kısa süre içerisinde tüm dünya ülkelerinde büyük ilgi görmeyi başardı. Superman etkisini daha güçlü bir şekilde hissetmek isteyenler ise bu kanalı takip etmek zorunda değil. Superman and lois izle bağlantısı sizleri doğrudan bu diziye ulaştıracaktır.

Uzunca bir süredir yakından takip ettiğim ve birçok farklı dizinin yanı sıra film konusunda da taleplerime yanıt veren bir adres tavsiyesinde bulunacağım. Zaten incelemelerinizi yaptığınızda sizler de bu tavsiyenin ne kadar doğru ve geçerli olduğunu yine kendi gözleriniz ile görmüş olacaksınız.

Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden dizinin konusuna da detaylı bir şekilde göz atalım ve sizleri de fikir sahibi yapalım.

Superman and Lois Konusu

Clark Kent ve Lois, meslektaş olmalarının yanı sıra evli bir çift olarak karşımıza çıkıyor. Çocukları için iyi bir gelecek ve yaşantı sunmak hedefi ile yola çıkan ikili, onlar için önemli bir karar alıyor ve bu karar ile birlikte Smallvill’e dönüş yapıyorlar.

Aslında her şey bu karar ile başlıyor ve Clark Kent’in kahramanlık yapması için önünde uzunca bir yol var. Spoiler vermek istemiyorum fakat bu kez yakından tanıdığınız bir Superman ne yazık ki olmayacak. Aslında yaratılan bu farklı karakter örneği daha dikkat çekici bir hal alıyor ve eminim ki izlemeye başladığınızda bu ayrımı sizler de daha net bir şekilde yapıyor olacaksınız.

Çocukları için attıkları adım onlar için büyük bir kabusa dönüşebilir. Serüven hiçbir zaman bitmiyor ve hatta hız kesmeden devam ediyor olacaktır.

Superman and Lois Oyuncu Kadrosu

Clark Kent karakteri için doğru isim tercih edilmiş ve tabii ki Tyler Hoechlin bu karaktere en iyi şekilde hayat vermiş.

  • Elizabeth Tulloch-Lois
  • Elsass-Jonathan
  • Alexander Garfin-Jordan
  • Inde Navarrette-Sarah

Peki bu harika yapımı nasıl izleyebileceksiniz? https://dizi.run/ ile tanışmaya hazır olun ve yalnızca superman and Lois değil, birçok dizi ve sinema yapımı da ücretsiz olarak bu adreste karşınıza çıkmaya devam ediyor. Hemen şimdi yerinizi alabilir ve sizler de siteyi daha detaylı bir şekilde mercek altına alabilirsiniz.

İnanıyorum ki kısa süre içerisinde bu sitenin bağımlısı olacak ve neden tavsiye ettiğimi sizler de çok daha iyi anlayacaksınız. Üstelik Türkçe alt yazı ve dublaj seçenekleri ile birlikte geniş bir kitleye hitap etmesini de gayet iyi biliyorlar.

Paylaş

Bir Cevap Yazın