Ev Giyim Ürünleri Modanisa’da

0
588
görüntülenme
Ev Giyim Ürünleri Modanisa'da
Ev Giyim Ürünleri Modanisa'da

Ev Giyim Ürünleri

Kadınlar için şık olma kavramı yalnızca dış giyimde geçerli değildir. Kendini ev içerisinde de iyi hissetmek isteyen kadınlar ev giyim ürünlerini tercih etmektelerdir. Sabahlıktan çoraba, çoraptan pijamalara, pijamalardan geceliğe kadar birçok ev giyim ürünü Modanisa’da!

Pijama Modelleri

Çoğu kişinin kendisini en rahat hissettiği yer evidir. Bu rahatlığı desteklemek için sıklıkla tercih ettiğimiz kıyafetler ise pijamalardır. Gömlek, tişört ve alt giyim şeklinde üretilen pijamalar vücudun gece boyunca rahat nefes alabilmesi için genellikle pamuklu kumaşlardan yapılmaktadır. Pamuklu kumaşlarla birlikte saten pijamalar da sıklıkla tercih edilmektedir. Ev ortamında şık bir tarz yakalamak için modellerde farklı renk ve desenler kullanılabilir. Yazılı baskılar, çizgili desenler, pembe ve kırmızı gibi canlı renkler ise en sık tercih edilen modellerdir.

Gecelik Modelleri

Gecelikler hem yaz hem de kış aylarında tercih edilebilecek bir ev giyim ürünüdür. Uzun kollu, kısa kollu veya askılı olan geceliklerin boyu da isteğe göre değişebilmektedir. Tüllü veya dantelli olabilen gecelikler aynı zamanda pijama modelleri gibi farklı renk ve desene de sahip olabilirler.

Çorap Modelleri

Çoraplar özellikle soğuk kış aylarında ev giyim ürünlerinin olmazsa olmazlarındandır. Pamuk, tül, naylon veya bambu kumaşlardan üretilen çorapların sağlığa da etkisi büyüktür. Ev botu,babet çorap veya uzun çorap olarak adlandırılan çoraplar çeşit çeşit renk ve desenleri ile ev içerisinde de şıklığı artırabilir.

Sabahlık Modelleri

Sabahları uyanınca kendimizi daha iyi hissetmemizin bir yolu da bizi mutlu eden sabahlıklar giymek olabilir. Sabahlık modelleri genellikle saten ve pamuklu kumaşlarla üretilmektedir. Nakışlı, dantelli, desenli veya tek renkli olarak kullanılan sabahlıklar kimono, elbise ve pijama takımı olarak üretilir.

Tayt Modelleri

Ev içerisinde uyku zamanları haricinde en çok tercih edilen ev giyim ürünü taytlardır. Gri, siyah, lacivert ve krem renklerinin ağırlıklı olduğu taytlarda canlı renkleri görmek de mümkün. Taytlarla birlikte sporcu sütyenleri ve atletlerde takım olarak tercih ediliyor. Taytlarda kumaş olarak ise vücudun rahat nefes almasını sağlayarak terlemesini önleyen esnek kumaşlar kullanılmaktadır.

Paylaş

1 Yorum

Bir Cevap Yazın